Aslı Börek Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Aslı Börek Bayiliği Nasıl Alınır? (2021)

asli borek bayilik - Aslı Börek Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Aslı Börek Bayiliği Nasıl Alınır? (2021)

 Ülkemizde pek çok insan tarafından tüketilen yiyeceklerden bir tanesi de börektir. Türkler olarak hamur işini ne kadar sevdiğimiz tartışılmaz bir gerçektir ve börek de bu kategoriye girmekte. Haliyle ister evde yapılsın ister de hazır olarak sipariş edilsin, her şekilde tüketmeyi çok seviyoruz. Gün geçtikçe börek çeşitleri de artmakta ve insanların ilgisini da daha çok çekmektedir. Börek çok fazla tüketildiği için insanlar haliyle yemek sektörüne girmek istiyorlarsa börekçi salonu açıp kazanç elde etmek isteyebiliyorlar. Ülkemizde pek çok börekçi salonu bulunmakta ve sayısı da giderek artmaktadır. Markalar arasında tanınırlığıyla ön plana çıkan bir marka olan Aslı Börek de börek sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Aslı Börek bayilik hizmeti de vererek tanınırlığını arttırmaya çalışıp ülke genelinde yaygınlaşmaya devam ediyor. Börek sektörüne girmeye karar vermiş olan girişimciler, Aslı Börek bayilik sistemi ile hazır kurulmuş, işleyen bir yapının parçası olabilirler. Aslı Börek’ten bayilik alarak bu sektöre girerseniz, börekçi dükkanı işletmek hakkında bilmediğiniz her şeyi öğrenebilir, kısa sürede bu alanda tam donanımlı hale gelebilirsiniz. Yatırımcı dostu bir bayilik sistemi hazırlayan firma, sizleri de bayilik çatısı altına davet ediyor. Aslı Börek bayilik alma şartları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Biz de siz değerli okuyucularımız için araştırma yapmaya karar verdik ve bayilik alma konusunda sizlere yardım etmeyi hedefledik. Sizleri bu yazımızı okumaya davet ediyoruz. İleride okuyacağınız yazımızda “Aslı Börek bayilik alma şartları nelerdir, bayilik nasıl alınır ve franchise bedeli ne kadardır?“ gibi sorulara yanıt bulmuş olacaksınız. Hazırsanız yazımıza başlayalım.

Aslı Börek Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

 Sektöre atıldığı tarihlerde su böreği üretimi yapan Aslı Börek, o vakitler Göztepe’deki üretim tesisini kullanmaktaydı. Börek sektöründe tecrübe kazandıkça büyüme adımları atan firma, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m2’lik bir üretim tesisi kurdu. Bu tesis ile unlu mamuller üretimi sektöründe ülkemizdeki en büyük firmalardan birisi olmayı başaran Aslı Börek, ana üretimi olan su böreğinin yanı sıra,  pek çok yiyeceğin üretimini de yapmaktadır. Bu ürünler; simit, poğaça, çeşitli börek türleri, kurabiye çeşitleri, şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar, zeytinyağlı sarma ve mantı çeşitleridir. Firma, ürün çeşitlerini de kalitesinden ödün vermeden her geçen gün arttırmaktadır. Franchise ya da bir diğer deyişle bayilik yoluyla İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Balıkesir, Eskişehir, Mersin, Konya, Van, Batman, Bolu gibi bir çok şehirde yeni şubelerini kurmaktadır. Bu şubeler haricinde firma, yurtdışına da açılmıştır. Şu an çeşitli Avrupa, Arap ülkelerinin yanı sıra Amerika’da da şubeleri ile hizmet vermektedir. Dünya çapında tanınan bir marka olmayı hedeflemiş ve bu hedefine de gün geçtikçe yaklaşmaya çalışmaktadır.

Boşnak Börekçisi bayilik alma şartları nelerdir merak ediyorsanız: Boşnak Börekçi Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Boşnak Börekçi Bayiliği Nasıl Alınır? (2020)

Aslı Börek Bayilik Şartları

19092018143622 asli borek kafe bayilik franchise gorsel3 1024x319 - Aslı Börek Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Aslı Börek Bayiliği Nasıl Alınır? (2021)

 Aslı Börek, kendisinden bayilik almak isteyen yatırımcılara oldukça özen göstermektedir. Sektörde kalitesinden ödün vermediği için bu çizgisini bozmamak adına bayilik işlemlerinde bazı şartlar sunmaktadır. Bu şartları sizler için derledik ve aşağıdaki listeyi oluşturduk. 

1- Aslı Börek, marka için yapılacak yatırım miktarını karşılayabilecek sermaye gücü olan kişilerin bayilik başvurusu yapmasını rica etmektedir. Belirli bir sermaye miktarı ön koşuldur, bayilik için red veya onay verilmesinde etkilidir.

2- Bayilik talep edecek adayların girişimci bir ruha sahip olmasına, çalışkan ve gıda sektöründe başarıya ulaşma hırsını taşımasına dikkat edilecektir. Firmanın ülke ve dünya çapında tanınırlığını arttırmak için yatırımcıların bu özelliklere sahip olması gerekmektedir.

3- Bayi adayı tüm iş gücünü Aslı Börek restoranı üzerine harcamalıdır. Yoğun ilgi ve çalışma isteyen bu sektöre uyum sağlayabilecek olan adaylar bayilik için başvuru yapmalıdır. Bayilik alma işlemi sonrasını düşünecek olursa çok da kolay bir iş değildir. Bu işin ciddiyetini kavrayabilen insanların başvuru sırasında önceliği de olacaktır. 

4- Aslı Börek salonunun hangi konumda olacağı konusu oldukça önemli bir detaydır. Bayilik alacak olan kişi, yaya trafiğinin yoğun olduğu ve araç trafiğinin sık olduğu bir konumda dükkan bulmalıdır. Kalabalık olan bölgelerde açılan dükkanın satış yapma ihtimali de bir o kadar fazladır. Bayi adayının açmayı düşündüğü şubenin konumunu bizlere bildirilmeli ve bizden onay almayı beklemelidir.

5- Kiralanan yerin açık alanı ve otoparkının olması gerekmektedir. Gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda, insanlar yaz aylarında  genellikle açık alanlarda bulunmak istedikleri için Aslı Börek bu detaya oldukça önem vermektedir.

6- Aslı Börek, 3 farklı konsept ile bayilik vermektedir. Bu konseptler sırasıyla; alışveriş merkezi, butik restoran ve kafe konseptidir. Belirtilen konseptlerden birini bütçenize uygun olacak şekilde seçebilirsiniz.

 Yukarıdaki yazımızda Aslı Börek bayiliği ile ilgili bazı önemli bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. 

Aslı Börek Bayilik Başvurusu 

 Ülkemizce en çok sevilen ve yenilen yiyeceklerden biri de kuşkusuz börektir. Türk mutfağında fazlaca yer kaplayan bir yiyecek çeşididir. Su böreği, kol böreği, küt böreği, çi börek ve Boşnak böreği aklımıza gelen ve en çok sevilen börek çeşitlerinden bazılarıdır. Bunlar dışında pek çok çeşit bulunmaktadır. Bu kadar çok sevildiği için insanlar da haliyle yemek sektöründe kazanç sağlamak için börekçi salonu açma niyetine girebiliyorlar. Börek sektöründe en kaliteli iş yapan firmalardan birisi de kuşkusuz Aslı Börek firmasıdır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında bayileri olması da firmanın başarısını kanıtlar niteliktedir. Aslı Börek, bayilik almak isteyen yatırımcılar için franchise bedeli ön koşulu getirmektedir. Her firma, adına açılacak olan işletmeden, isim hakkını verme karşılığında belirli bir bedel istemektedir. Bu şekilde firmalar daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşabilmektedir ve tanınırlığını arttırmaktadır. Bu bedele franchise bedeli denilmektedir. Aslı Börek de bayilik için franchise bedeli istemektedir. Eğer firma için gereken yatırım bütçesine sahipseniz bu fırsatı kaçırmayın ve sizler de bayilik başvurunuzu yapın.

 Firma iletişim adresini aşağıda bulabilirsiniz. Dilerseniz bayilik başvurusunda bulunmak veya aklınıza takılan herhangi bir soru için aşağıdaki iletişim adresleriyle firmaya ulaşabilirsiniz. 


Firma Adresi: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:4 Y.Dudullu-Ümraniye/ İSTANBUL
Telefon Numarası: (0216) 418 25 72
Mail Adresi: info@asliborek.com.tr

 Gördüğünüz üzere börek salonu açma fikrinin fazlasıyla kazanç getireceğini sizlere göstermiş olduk ve Aslı Börek bayilik alma konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Bu yazımızı okuduktan sonra “Aslı Börek bayilik alma şartları nelerdir, bayilik nasıl alınır ve franchise bedeli ne kadardır? “ gibi sorulara yanıt bulduğunuzu göreceksiniz. Gerekli bazı bilgileri sizlerle paylaştık. Gerçekten bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız ve çalışkan bir insansanız iyi bir araştırma yaparak bu işe girin diyebiliriz. Başarılar dileriz.