Evde Çanta Paketleme İşi

Söz konusu çanta olunca özellikle kadınlar dikkat kesiliyor. Çanta, kadınların vazgeçmesi pek mümkün olmadığı bir eşya olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki öğrenciler, iş adamları, çalışanlar için bir ihtiyaç olarak kullanılır. Kadınlar için ise moda akımları sayesinde bir aksesuar haline gelmiştir. Erkekler için ise bir araç olarak kullanılmaktadır. Çantaların birçok kullanım alanı vardır. Çantalar pek çok kişiye hitap ettiği için çanta imalatı yapan firmalar zaman zaman yoğunluk yaşamaktadır. Yoğun dönemlerde ise evde çanta paketleme işi modelinde evlere iş göndermektedirler. Bu şekilde hem siz gelir elde edebilecek hem de fabrikaların işi görülmüş olacak. 

Çanta Nedir? Çanta Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evrak, yemek, kişisel eşya ve büyüklüğüne göre para taşımak için kullanılan deri, kumaş, plastik ve bez gibi hafif kumaşlardan farklı şekilde ve desenlerde üretilen aksesuar olarak da kullanılan eşya çanta olarak bilinmektedir. Farklı desen, model ve boyutları olan çantalar ile evinizden kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Çanta paketleme işi ile koliler ve çuvallar eşliğinde iş yapabilirsiniz. Paketleme işi bitmiş örnek çanta paketini ve 10 farklı çanta modellerini görmeniz açısında size verirler. 

Örnek pakete ve numune çantalara göre çuvallardaki çantaları tek tek ayırmalısınız. Ayırdığınız her çantanın kalitesi, rengi ve modeli farklıdır. Bu sebepten ötürü bu işi yapmanız istenir. Paketleme işini yapmadan önce çantanın üstünde ip parçası, tutkal izi, defo veya yırtık var mı kontrol etmeniz istenir. Fazlalık parçaları makasla kesmeli, tutkal izlerini bir bezle temizlemeli, defolu ya da yırtık çanta varsa ayırmalısınız. Bu aşamalardan sonra çanta şeffaf poşetlere 1 adet çanta kemerini ekleyerek paketleme işini tamamlayabilirsiniz.

Bu paketleme işi için gerekli olan makas, temizleme bezi, koli, maket bıçağı, yapıştırıcı gibi malzemeleri firma size temin eder. Tamamlanan çantalar tarafınızdan görevli aracılığı ile teslim alınır. Ödemeniz ise peşin olarak elden yapılır. 

Evde bandana paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde Bandana Paketleme İşi

Çanta Paketleme İşi Kaç Para Kazandırır? İşe Başvuru Nasıl Yapılır?

Çanta paketleme işi teferruatlı ve zahmetli bir iş olduğu için ödeme konusunda da bonkör davranırlar. Bu işte parça başına ödeme alırsınız. Her 500 parça için 300-400 TL arası gelir elde edersiniz. Böylelikle ayda 1200-1600 TL arası ek kazanç sağlayabilirsiniz. İşleri ne kadar hızlı, çabuk ve sorunsuz teslim ederseniz daha fazla para kazanabilirsiniz. 

Evde ek iş yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız evde çanta paketleme işi ile para kazanabilirsiniz. İnternetten ek iş veren siteler aracılığı ile çanta paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuruların tamamı günlük olarak ek iş veren firmalar tarafından sitemiz üzerinden kontrol edilip incelenmekte. Başvurunuz uygun bulunduğu takdirde firma sizinle iletişime geçip yapacağınız işi adresinize kadar getirip işi başlatacak.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için evde çanta paketleme işi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur.