Evde Bandana Paketleme İşi

Standart bir işte çalışamayan ev hanımları, boş vakitlerini değerlendirerek para kazanmak adında birçok el işi, paketleme veya kutulama işleri yapıyor. Böylelikle ev ekonomisine katkıda bulunabiliyorlar. Biz de bu yazımızda evde bandana paketleme işi ile nasıl ayda 1500 TL ek gelir elde edilir bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım. 

Bandana Nedir? Bandana Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan ve genellikle aksesuar olarak kullanılan bandana, farklı desen, renk ve boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Kadınların saçlarını toplamak için ideal olan ve kıyafetleri ile uyumlu olan bandanalar, güneşten korunmak amacı ile de kullanılabiliyor. 

Tekstil firmalar, sipariş geldiği zaman bandana üretimi yapar. Her geçen gün yaygınlaşan bir ürün olduğu için firmalar üst üste sipariş alıyor. Siparişleri yetiştirmek isteyen firmalar ise paketleme aşamasını dışarıda yaptırıyor. Evlere bandana paketleme işi veren firmalar ile kolay bir şekilde paketleme işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. 

İlk olarak firmalar tarafından size verilen bandanaları ufak temizleme makası yardımı ile varsa uçlarında fazla ip parçası temizlemeniz gerekir. Bütün firmalar bu konuya büyük önem verir. Bandanaların temiz ve ip parçaları olmadan paketlemeye hazır hale getirilmesi gerekir. Bu işlem bittikten sonra uzunlamasına 3 adet bandanayı kombinleyip birbirine bir defa bağlamalısınız. Hemen ardından şeffaf poşetlere 3 adet bandanayı koymalısınız. Poşetin ağız kısmına markanın yer aldığı kartı zımbaladıktan sonra paketin ağzını yapıştırarak işlemi tamamlayacaksınız. Son olarak ise hazırlanan paketleri koliye koyacaksınız. Firma görevlisi, tamamlanan işleri her gün sizden teslim alacaktır. 

Giresun ek iş fırsatları hakkında bilgi almak için: Giresun Ek İş Fırsatları

Bandana Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır? Nasıl Başvuru Yapılabilir?

Bu iş, ip temizleme işlemini de barındırdığı için zor bir iş gibi gelebilir. Oldukça basit ve pratik bir şekilde yapılabildiğini belirtelim. Firmalar ekstra olarak, temizleme istediği için ödeme de bonkör davranacaktır. Bu işi veren firmaların ücret hesaplaması ve ödeme yöntemi firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. 

Bandana paketleme işi ile aylık 1500-2000 TL ek gelir elde etmek için internet üzerinden bu tarz iş ilanı yayınlayan sitelere göz atabilirsiniz. Tabii ki sosyal medya platformları aracılığı ile bilgi alabileceğiniz gibi direkt olarak firmalarla görüşmeye de gidebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız ile evde bandana paketleme işi konusunu ele aldık. Diliyoruz ki sizler için yararlı bir içerik olmuştur.