Evde Avize Süsleme İşi Yaparak Para Kazanın

Evde avize süsleme işi hakkında bilgi almak için doğru adrestesiniz. Herkes ev ve işyerlerinin güzel görünmesini yani göze hoş gelmesini ister. Genelde görüntü için dekoratif ürünler tercih edilir. Ev veya işyerine farklı bir hava katmak için avize kullanılabilir. Avize, en güzel ve gösterişli aksesuar ürünlerinin başında yer alır. İhtişamlı yapısı, farklı işlemeli ve süslerle renklendirilmiş pek çok avize modeli vardır. Süsleme sürecinde fabrikalar zorlandığı için zaman zaman bu işleri dışarıda yaptırırlar. Böylelikle iş yükleri azalmış olur. Bu iş genellikle evden çalışarak geçimini sağlayan ev hanımlarına, öğrenci yada emekli kişilere yani kısacası gün içerisinde bolca vakti olan kişilere yaptırılır. 

Avize Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Pek çok modeli olan avizeler, imalattan sonra renklendirilip süslenir. Bu aşamadan sonra fabrikalar avizeleri size teslim eder. Belirlenen süs ürünleri ile süsleme işini yapıp para kazanabilirsiniz. Bu iş ilk zamanlarda biraz meşakkatli gibi gelebilir ancak eliniz işe alıştıkça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Avizelerin üstüne montajını yapacağınız süsleri ve süs modellerini fabrikalar belirtir. Fabrikadan gelen görevli de işi nasıl yapacağınızı, nasıl işleyeceğinizi, nasıl yapıştıracağınızı detaylı bir şekilde anlatacaktır. Örnek modelleri de size verecektir. Bu şekilde kolaylıkla süsleme işini halledebilirsiniz. Aynı görevli 2-3 gün aralıklarla gelip işleri kontrol ederek size yol gösterecektir. Biten işleri de alarak hak ettiğiniz ücreti peşin olarak elden ödeyecektir. 

Avize Süsleme İşi Kaç Para Kazandırır?

Bu tarz süsleme ve paketleme işlerinde net bir tutar belirtmek zordur. Verilen ücretler firmadan firmaya farklılık gösterdiği gibi işin zorluk düzeyine de göre değişmektedir. Kolay bir iş için avize başına 1 TL, zor bir işte ise 3-5 TL arası para kazanabilirsiniz. Bu ücretlerle düzenli bir şekilde çalışıp vaktinde teslimat yaparsanız aylık 2000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. 

Evde çanta paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde Çanta Paketleme İşi

Avize Süsleme İşi Başvuru

Gün içerisinde birkaç saatinizi ayırarak 2000 TL gibi bir para kazanmak için internet üzerinden ek iş veren siteleri ziyaret edebilir ve başvuru sürecini kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için evde evde avize süsleme işi hakkında bilgi verdik. Umarız ki yararlı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!