Erikli Su Bayilik Alma Şartları Nelerdir? Nasıl Bayilik Alınır? (2022)

1680x630 banner erikli r 1024x384 - Erikli Su Bayilik Alma Şartları Nelerdir? Nasıl Bayilik Alınır? (2022)

Ülkemizin en çok tercih edilen ve dolayısı ile en çok tüketilen su firmalarından biri olan Erikli’den bayilik nasıl alınır, Erikli su bayilik başvurusu nasıl hangi şartlar altında yapılabilir bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza anlatmaya dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışacağız. Damacana su satış bayisi olmak isteyen girişimciler için en güvenilir tercihlerden biri Erikli’dir. Erikli Su bayilik alma şartları nelerdir içeriğiyle karşınızda olmaktan guru duyuyoruz!

Erikli, Türkiye’de en çok tercih edilen hazır su firmalarından bir tanesidir. Türkiye’de su satın alırken insanların en çok dikkat edilen husus suyun tadı, lezzetidir. Erikli bu husus özelinde Türkiye halkına oldukça kaliteli, lezzetli bir su sunma başarısını göstermiştir. Bütün bunların haricinde suyu kaynağından alıp şişelenmesi aşamasından marketlere dağıtımına kadar her bir aşamada da kalitesini konuşturan hizmetiyle müşterilerinin gönlünde taht kuran Erikli kalite standartları hususunda da alınması şart koşulan tüm belgeleri ve onayları eksiksiz bir şekilde almıştır. Suyunda herhangi bir şekilde halk sağlığı açısından insanları tehdit eden bir unsur bulundurmadığı yapılan kontroller sonucunda görülmüştür. Erikli markasının içimi gayet rahat ve tatlı olan suyunu insanların hizmetine sunmaktadır.

Erikli Su Nasıl Sevenleriyle Buluşur?

Yerleşim merkezine gayet uzak bir lokasyonda 2300 metre yükseklikte Bursa Uludağ’ın zirvesinde kaynağımdan çıkartıp büyük bir hassasiyet gösterilerek ambalajlanan Erikli suları  Türkiye’de en çok tüketilen su markalarından birisidir. Pek çok eve ve kurumsal şirkete su temini sağlayan Erikli’nin bu büyük başarısında elbette rol oynayan en önemli faktörlerden biri lezzetli içimine ve kaliteli üretime borçludur. Yaygın bayilik ağı ile Türkiye’nin en köşe noktalarına bile ulaşılabilen bir su markası olması Erikli’yi su piyasasının lider isimlerinden birisi haline getirmiştir.

Su bayiliği alarak bu piyasaya girip yatırım yapmak isteyen bireylerin ilk tercihlerinden olan Erikli bayilik sistemini geliştirmek için güzel ülkemizin her bir noktasından yeni iş ortakları aramaktadır. Dağıtım ağını geliştirmek ve henüz ulaşamadığı noktalarda hizmetlerini sunmak için 2021 yılında da bayilik veren Erikli bazı kriterleri bu konu özelinde şart koşuyor.

Bu özellikleri ile Türkiye’de oldukça popüler olan Erikli girişimciler içinde gayet çekici bir durumdadır. Gerekli şartları sağladıktan sonra Erikli su bayiliği açma izni alarak Erikli garantisi ile bu sektöre girip su satışı yapmaya başlayabilirsiniz ve kısa bir süre zarfında kar elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda erikli, bayilik başvurularını büyük bir titizlik ile değerlendirme sürecine almakta ve sonuçlandırmaktadır. Fakat bu konuda oldukça hazırlıklı olmalı ve yüksek maliyet ihtimallerine binaen önlemlerinizi almalısınız.

Erikli Su Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

istanbul erikli su bayileri h12419 b65bb - Erikli Su Bayilik Alma Şartları Nelerdir? Nasıl Bayilik Alınır? (2022)

1- Elemanların sosyal hakları sağlanmalıdır.

2- Erikli üzerine bir telefon hatta açtırmalısınız.

3- Düzenli olarak işyerinin denetimini yaptırmanız ve erikli standartlarına uymanız gerekmektedir

4- Prostak ihtiyacı vardır. En az 15-20 adet kadar gereklidir.

5- 100 tış için bir aracınız ve elemanınız olmalıdır

6- Suları evlere kadar araçlar ile götürerek servis yapmalısınız.

Şartlar elbette ki bunlarla sınırlı değildir. Başvurunuz sırasında sizlere talep ettikleri şartları A’dan Z’ye belirteceklerdir. Yaklaşık olarak 50 bin Türk lirası ile 100 bin Türk lirası arasında bir sermayeye ihtiyacınızın olduğunu da belirtmek gerek. Tüm bu şartları sağlarsanız eğer erikli bayisi olmamanız için herhangi bir engel çıkmayacaktır. Piyasadaki konumu ve sektörde elde ettiği pozisyonundan ötürü oldukça iddialı ve güvenilir bir isim olan Erikli, bu esnada sizleri biraz sıkıştırabilir çünkü kalite kendiliğinden gelen bir yetenek değil disiplinle ve denetimle elde edilen bir şeydir. Kaliteyi düşürmemek için satış yapılan yerleri düzenli olarak denetlemeyi tercih eden Erikli ile sistemli ve düzenli olarak çalışabilirseniz hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Erikli Su yeni bayilik alacak kişilerden yukarıdaki şartları yerine getirmelerini talep etmektedir. Su sektörüne yatırım yapabilecek birikiminiz varsa Erikli Su bayiliği başvurusu yapabilirsiniz.

Erikli Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde hatrı sayılır bir geçmişe sahip olan su firmalarından biri olan Erikli Su resmi internet sayfasında herhangi bir bayilik başvuru formu hazırlamamıştır. Bu sebepten ötürü resmi internet sayfası vasıtası ile bayilik başvurusu gönderme imkanınız yok.

Erikli Su bayiliği alabilmek için firmanın merkez ofisi ile iletişim kurup görüşmeler gerçekleştirerek Erikli’den su bayiliği almak istediğinizi belirtmek zorundasınız. Piyasada eğer bulunduğunuz lokasyonda Erikli’nin yeni bir bayiye gereksinimi var ise beklenmeyen bir sorunla karşılaşılmadığı sürece çok büyük bir ihtimalle bayilik anlaşmanızı kabul edeceklerdir. Aşağıdaki bölümden Erikli’nin merkez ofisinin iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Sigorta acentesi açmayı düşünüyorsanız: Sigorta Acentesi Açma Şartları: Sigorta Acentesi Nasıl Açılır? Acente Açma Maliyeti Ne Kadar? (2022)

Erikli bayiliği Almak Kazançlı Mıdır?

Erikli su bayiliği alan bireylerle yaptığımız görüşmelerin sonucuna dayanarak konuşacak  olursak şayet aylık net kazancınız 5 bin Türk lirası ile 15 bin Türk lirası arası bir bantta seyir edecektir.

Erikli Su Bayilik Telefonu ve İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük : Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:2 Akkom Ofis Park, 3.Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul

Telefon : (216) 636 69 00 Faks : (216) 636 69 10

Bursa Merkez Ofis

Erikli Plaza Orhaneli Yolu 2.km Nilüfer/ Bursa
Telefon : (224) 280 60 00 Faks : (224) 280 60 10

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımızla Erikli Su bayilik alma şartları nelerdir, bayilik almanın maliyeti ne kadardır? Gibi soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Umarız yazımız bir fikir edinmeniz konusunda sizlere yardımcı olabilmiştir. Hayatta başarılar.