Diğer Sms Onay Şirketlerinden Farkımız Nedir?

Sms onay sistemi güvenlik sistemlerinin bir parçası durumundadır. Kişisel verilerinizi kullanarak işlem yaptığınız platformlarda sms onayı istenir. Sms onayı sizlerin hesaplarını, kişisel verilerinizi korumak için düzenlenen sistemlerdir. Sms onay kişisel hesaplarınızı kullanmak yerine özel numaralarla sms onayı yapmanıza imkan tanıyan sistemleri ifade eder. Hesaplarınızın başkalarının eline geçtiği zaman işlem yapmalarını engellemek için oluşturulan, hesapları açmaya çalışanların da başarısız olmasını sağlayan sistemler seçenek olarak sunulduğu zaman güvenliği sağlayamaz hale gelir. Onay TR, sosyal medya hesapları, alışveriş siteleri, film ve dizi izleme platformları, müzik dinleme uygulamaları, iletişimler için kullanılan uygulamalar için sıklıkla tercih edilebilir. Bu sistemlerde kişisel hesaplar kullanılabilir. Bilgilerin girilmesi ardından sanal numaralara gelen tek kullanımlık ve kişiye özel kodlarla belli süre içinde sistemlere giriş yapılarak güvenlik doğrulanmış olur. Kullanım kolaylığı sunan sistemler aynı zamanda e-posta onay sistemidir. E-posta sistemine göre sms onay işlemleri daha pratik, hızlı olduğu için sık kullanılır. Sms onay işlemlerini sağlayan firmamız sektörde üstün hizmet garantisiyle hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Sms Onay Sistemi Yasal Mıdır?

Sistemlerimiz tarafından sizlere sunulan telefon numaraları tarafınıza ait olarak, yasal şekilde verilmektedir. Adreslerde yer alan numaralar yasal numaralardan oluşmaktadır. İstediğiniz platformları seçmeniz ardından sizlere verilen numaralara gelecek onay kodları panel ara yüzünden kopyalanarak mobil onay gereken alanlara girilebilir.

Neden Onay TR ‘ yi Tercih Etmelisiniz?

Sektörde uzun yıllardır hizmet sunan firmamız sistemden memnun kalmadığınız takdirde, vergileri ve tutarı mevcut bakiyenizden düşerek geriye kalan bakiyelerinizin tamamını banka hesaplarınıza iade eder. Yapılması gereken tek işlemler de memnuniyetsizlik durumunuzu ve nedenlerini bize iletmektir. 7/24 destek ve üstün çalışma gayretine sahip çalışanlarımızla her zaman yanınızda olmak için çalışmalar sunuyoruz. Firmamızdan memnun kalmadığınız takdirde kendimizi geliştirmek için aldığımız dönütlerle her geçen gün yenilenmeye devam ediyoruz. Numara onay sistemiyle kullanıcı verilerinin kullanıcı onayları olmadan başka platformlarla paylaşılması suçtur. Firmamız kullanıcı verilerini başka firmalarla paylaşmamakta, güvenli şekilde numaralar satın alarak sms doğrulama yapmanızı sağlamaktadır.