Defacto Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Defacto Bayiliği Nasıl Alınır?

Söz konusu hazır giyim olunca ülkemizin önde gelen markalarından biri Defacto olarak karşımıza çıkmaktadır. Ucuz ve kaliteli giyim ürünleri ile kadın ve erkeklere yönelik şık giysiler üretip satmaktadır. Ülkemizin neredeyse her şehrinde mağazaları bulunan Defacto, pek çok kesim tarafından tercih edilmektedir. Giyim sektörüne girmeyi düşünen kişiler kesinlike Defacto bayiliği almayı gözden geçirmelidir. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımızı için Defacto bayilik alma şartları hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. 

Yıllar 2005î gösterdiğinde çalışmalara başlayan Defacto, günümüzde 300’ü geçmiş bayisiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Ek olarak yurt dışında da 100’ü aşkın mağazası bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük 3. firması olarak biliniyor ve karşımıza çıkıyor. 

Defacto Bayilik Şartları ve Özellikleri

  • Defacto kurumsal kültürüne uyum sağlayabilecek, girişimci adayların başvurularını bekliyoruz.
  • Defacto franchise alarak giyim sektöründe bilinen bir markanın isim hakkını kullanacaksınız.
  • Yatırımcılarımız yapmış oldukları yatırımları kısa zamanda amorti edecektir.
  • Franchise sahibi olanlara Defacto tarafından ürün tedariği sağlanacaktır.

Yaptığımız detaylı araştırmalar sonucu Defacto markasının sadece yurt dışında mağaza açmayı düşünenlere franchise verdiğini fark ettik. Türkiye içerisinde Defacto mağazası kurmayı planlıyorsanız yaptığınız başvuru yüksek olasılıkla reddedilecektir. 

LC Waikiki bayiliği nasıl alınır öğrenmek için: LC Waikiki Bayiliği Nasıl Alınır? LC Waikiki Franchise Veriyor mu? (2021)

2021’de Defacto Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye dışında farklı ülkelerde mağazaları bulunan Defacto, yeni mağazalar için franchise vererek büyümeye devam etmenin planlarını yapıyor. Franchise sahibi olmak isteyen kişiler, başvurularını firmaya ulaştırabilir. 

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde gönderdikten sonra bir süre beklemeniz gerekmektedir. Firma gönderdiğiniz başvuruyu dikkatli bir şekilde inceler ve hedef ülke analizinden sonra kararını tarafınıza bildirecektir. Firmayla iletişim kurmak için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. 

DeFacto Perakende Tic. Aş

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31

34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Defacto bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya çıkarabilmişizidir. Hayatta başarılar diliyoruz, bir sonraki içerikte görüşmek üzere!