LC Waikiki Bayiliği Nasıl Alınır? LC Waikiki Franchise Veriyor mu? (2022)

klklk - LC Waikiki Bayiliği Nasıl Alınır? LC Waikiki Franchise Veriyor mu? (2022)

Türkiye’de herkes tarafından sevilen ve tercih edilen LC Waikiki eskiden sadece çocuklara hitap ederken günümüzde erkek kadın demeden herkes için birbirinden güzel ürünler üretiyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterileri mağdur etmemeye özen gösteren LC Waikiki, kitlesini her geçen gün arttırmayı başarıyor. Günden güne daha çok tercih edilmeye başlanan giyim mağazası olan LC Waikiki bayiliği nasıl alınır merak ediyorsanız sizler için bu yazıyı yazdık. 

LC Waikiki Bayilik Veriyor Mu?

waikiki - LC Waikiki Bayiliği Nasıl Alınır? LC Waikiki Franchise Veriyor mu? (2022)

LC Waikiki bayilik veriyor mu tarzında sorular son zamanlarda oldukça fazla sorulmaya başlandı. En popüler giyim mağazaları arasında bulunan Waikiki mağazasının bayilik maliyeti ne kadar herkes merak ediyor. Yaptığımız araştırmalar sonucu görmüş olduk ki LC Waikiki firması hiçbir şekilde Türkiye’deki mağazalarını bayilik veya franchise yolu ile açmamaktadır. Ülkemizde bulunan bütün mağazaları kendi imkanları ile açmış bir firmadan bahsediyoruz. 

Birçok kişi tarafından bayilik açma talebi alan firma, şu anda bu tekliflere hayır dese de insanların bu konuda ilgili oluşu firma yönetimini fazlasıyla memnun etmektedir. Gelecek bize neler gösterir bilemeyeceğimiz için bayilik verme konusunda bir değişiklik olursa sizi en kısa zaman haberdar edeceğiz. 

LC Waikiki’ye Mağaza Kiraya Verme

LC Waikiki bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabını öğrenip üzüldüyseniz sizlere sevindirici bir haber verelim. Yeni mağazalar açmak isteyen firma, potansiyel dükkan arayışını sürdürüyor. 

Waikiki gibi kaliteli bir iş anlayışı ile çalışan firmaya herkes dükkanını kiraya vermek ister. Aşağıda belirtilen birkaç şartı yerine getiren dükkanlarınızı LC Waikiki giyim mağazasına kiralayabilirsiniz.

1- İlk kural vızır vızır insan geçen işlek bir caddede dükkana sahip olmanız gerekir.

2- Dükkanınızın büyüklüğü en az 1500 metrekare olmalıdır. Daha az olan dükkanlar ile firma ilgilenmemektedir.

LC Waikiki’ye mağaza kiraya vermek istiyorsanız başlıca kurallar bunlardır. Siz de dükkanınızın bu şartları sağladığını düşünüyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

LC Waikiki Bayilik Başvurusu ve Şartları

Daha önce de söylediğimiz gibi LC Waikiki hiçbir şekilde bayilik vermiyor. Dolayısıyla herhangi bir bayilik maliyeti veya şartı bulunmuyor. Gördüğünüz mağazaların tamamı firmanın kendi çabalarıyla açılmış olan mağazalardır.

Eğer aklınızda giyim mağazası açmak varsa ve ilk tercihiniz LC Waikiki ise üzülerek bu fikrinizden vazgeçerek alternatif firmalara yönelmenizi öneriyoruz. Bayilik veren firmalar ile giyim mağazası açma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Gratis bayilik şartları ile ilgili bilgiler için: Gratis Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Gratis Bayiliği Nasıl Alınır?