Century 21 Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Century 21 Bayilik Alma Şartları

1971 yılından beri ülkemizde hizmetlerini sürdüren Century 21, dünya genelinde en çok bilinen emlak bayilik sistemi markası olarak karşımıza çıkıyor. Emlak sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olan Century 21, yatırımcıların dikkatini fazlasıyla çekiyor. Biz de bu yazımızda Century 21 bayiliği nasıl alınır sizlere anlatmaya çalışacağız. 

Century 21 bayiliği alarak siz de uluslararası gayrimenkul bayisi olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Dünya lideri markalardan biri olan Century 21, harika bir bayilik sistemi ile çalışmaktadır. Uzun vadeli ve yüksek hedefleri olan kişiler bayilik almayı düşünerek iyi para kazanabilirsiniz. 

Century 21 Bayilik Şartları Nelerdir?

Century 21 bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz. İstenen şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Açılması planlanan iş yerinin merkezi yerde olması gerekir. İş yeri tercihen cadde üzerinde yer almalıdır.
  • İş yeri en az 80 metre kare olmalıdır. Girişte mutlaka karşılama bankosu bulunmalıdır.
  • Emlak danışmanları çalışma alanı, görüşme ve toplantı salonu bayiliklerde bulunmalıdır.
  • Ofis profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır.
  • Bayilik almak isteyen kişilerin bütün Türkiye’den yapacakları başvurular kabul edilecektir. İstanbul, Ankara ve İzmir illerine öncelik verilecektir.

Century 21 Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi almak istiyorsanız ve gerekli şartları sağlıyorsanız şimdi sırada işin maddi boyutu oluyor. Bayilik almak gerekli ücret 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat ortalama olup değişik parametrelere göre değişiklik gösterebilir. Firma yetkilileri ile görüşerek net bir bilgi alabilirsiniz.

Remax bayilik şartları neler öğrenmek için: REMAX bayilik şartları neler? Franchise bedeli ne kadar? REMAX bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar? 

Century 21 Bayiliği Nasıl Alınır?

Century 21 bayiliği nasıl alınır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Bayilik almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup göndermelisiniz. Yetkililer başvurunuzu inceledikten sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. 

Century 21’in Kaç Tane Bayisi Var?

Century 21 bayi sayısını günümüzde 50’ye yaklaşmıştır. Her geçen gün şube sayısını artıran marka, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarıyor. Kurumsal kimliğe uygun kişiler belirtilen illerde yerlerde bayi sahibi olabilirler. 

Century 21 Müşteri Hizmetleri İletişim

Century 21 müşteri hizmetleri ile görüşerek firma ve bayilik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 0212 522 86 97 numarası üzerinden hattından firma ile irtibata geçebilirsiniz. Century 21 bayisi sahibi olarak bereketli kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Century 21 bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik hazırlayabilmişizdir. Hayatta başarılar diliyoruz, bir sonraki içerikte görüşmek üzere kendinize iyi bakın!