Bolulu Hasan Usta Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Bolulu Hasan Usta Bayilik Alma Şartları

Günümüz dünyasında bayilik alarak iş yapmak oldukça popüler hale gelmiştir. Sıfırdan iş kurmadan ticaret hayatına girmek isteyen kişiler bayilik alarak yüksek kazanç elde edebilir. Biz de bu yazımızda Bolulu Hasan Usta bayiliği nasıl alınır merak ediyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 

1982 yılı itibariyle hizmetlerini sürdüren Bolulu Hasan Usta, sütten yaptığı meşhur tatlıları ile yolculuğuna başlamıştır. Zamanla herkes tarafından bilinen ve tanınan bir marka haline gelmiştir. Dondurmadan çikolataya, tatlılardan keşfedilen diğer o harika lezzetlere kadar en doğal malzemeler ile üretim yapılır. 

Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları Nelerdir?

Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Başvuru işlemini online olarak formu doldurarak tamamlayabilirsiniz. Yerine getirilmesi şartları aşağıdaki gibidir;

  • İş yerinin mutlaka giriş katında yer alması gerekir.
  • Giriş katı en az 120 metre kare olmalıdır.
  • Cephe genişliği en az 7 metre olmalıdır.
  • Tavan yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • İş yeri insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde açılmalıdır.
  • Yatırım bedelleri karşılanmalıdır.

Bolulu Hasan Usta Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak için ilk aşamada ödenmesi gereken belirli bir miktar vardır. Bu miktar 500.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu bedel dışında bayilik almak isteyen kişinin karşılaması gereken ek ücretlerde vardır. Her ay gelirden pay vermek diğer ödenmesi gereken ücretler arasında bulunmaktadır. 

Alaçatı Muhallebicisi Bayilik alma şartları nedir öğrenmek için: Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Bolulu Hasan Usta Bayiliği Nasıl Alınır?

getlstd property photo 300x219 - Bolulu Hasan Usta Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Bolulu Hasan Usta Bayilik Alma Şartları

Bolulu Hasan Usta bayiliği almak için internet bağlantısı yeterlidir. Markanın resmi web sitesini ziyaret edin. Bayilik başvurusu linkine tıklayın. Karşınıza çıkan bayilik başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Formda bulunan bilgilere göre marka sizinle iletişime geçecektir. 

Bolulu Hasan Usta’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Günümüzde Bolulu Hasan Usta bayilik sayısı 200 sayısına dayanmıştır. Ülkemizin farklı illerinde bulunan bu bayiler, müşterilerine en leziz dondurma, çikolata, börek, tatlı ve çok daha fazlasını vaat ediyor. Binlerce kişiye bu eşsiz lezzetleri sunmak için bayilik almayı düşünebilirsiniz. 

Bolulu Hasan Usta Müşteri Hizmetleri İletişim

Bolulu Hasan Usta müşteri hizmetleri telefon numarası 444 4 248’dir. Bu numara aracılığı ile firma ve bayilik hakkında daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz. Yatırımcılarını bekleyen Bolulu Hasan Usta, enfes lezzetler vaat ediyor. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Bolulu Hasan Usta bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.