Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği Nasıl Alınır?

alacati muhallebicisi - Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği Nasıl Alınır?
Alaçatı Muhallebicisi

 Ülkemizde yemek sektöründe en çok tercih edilen ürünlerden biri de tatlı ürünleridir. Türk mutfağında sayılamayacak kadar fazla sayıda çeşitli tatlılar bulunur. Buradan gelen yoğunlukla da ülke genelinde birçok tatlıcı dükkanı açılmıştır. Tatlı üzerine hizmet veren ve en çok bilinen firmalardan birisi de Alaçatı Muhallebicisi’dir. Alaçatı Muhallebicisi ilk şubesini 2012 yılında Alaçatı’da açmıştır. Muhallebici konseptiyle modern kafe konseptini harmanlayarak farklı bir hizmet sunmayı amaçlamışlardır. Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Alma Şartları ile karşınızda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Alaçatı ilçesi birçok yönden turisti kendine çekmeyi başarırken ayrıca firma sayesinde muhallebisi ile de ünlenmiştir. Alaçatı’yı ziyaret eden çoğu yerli ve yabancı turist mutlaka kafeye uğramaktadır. Alaçatı’da ünlenmesinin ardında daha pek çok ilçede ve şehirde şubesini oluşturmaya ve hizmet vermeye devam etmiştir. Markaya olan ilginin farkında olan girişimciler Alaçatı Muhallebicisi’nin bayiliğini almak için talepte bulunuyorlar. Siz değerli okuyucularımız da tatlı sektörüne girip oldukça iyi paralar kazanmak isterlerse eğer, iyi bir araştırma yapıp bu sektöre atılabilirler. 

Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Şartları

Alaçatı Muhallebicisi bayilik alma şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Alaçatı Muhallebicisi bayiliği yaparak yöresel lezzetlerin satışı yapılabilir. Firmanın bayilik vereceği kişilere özel eğitimler verdiği de bilinmektedir. Yöresel tatların ve konseptlerin bulunduğu markanın yeni bayileri ilki gibi nitelikli mağazalardan oluşturulmak istenmektedir.

 Yeni ve farklı bir konsept ile müşterileri kendine çekmek isteyen yatırımcılar Alaçatı Muhallebisinin uygun fiyatlı bayilik hizmetini değerlendirmektedir. Hemen hemen her şehirde ve her şehrin pek çok ilçesinde de açılan kafelerden daha farklı bir konsepte sahip olan Alaçatı Muhallebicisi, sütlü tatlılar, dondurma ve içecekleri ile bulunduğu yerde kısa sürede popüler buluşma mekanlarından biri olabilecek potansiyele sahiptir.

 Firma bayilik verme konusunda ince eleyip sık dokuyan firmalardan. Bu sebeple de konsept konusunda oldukça titiz oldukları için gelecek olan yatırımcısına 20 günlük bir eğitim vermektedir. Bu eğitimde pazarlamadan yönetime ve kuruluma her detay yatırımcılara verilmektedir. Konsept değişmeden yeni yatırımcı ile bayiler müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir.

Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Şartları Nelerdir?

 Alaçatı Muhallebicisi bayiliği şartları hakkında araştırma yapıldığında bazı önemli şartların listelenmiş olduğunu fark ettik ve bu listeyi sizlerle paylaşmak isteriz. Burada yer alan en önemli şartın konsepti devam ettirmek olduğu gözlemlenebilir. Sizler de bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki şartlara göz atmalı ve şartları sağlayıp sağlamadığınızı tespit etmelisiniz. Ya da ona göre bir çalışma yolu bulabilirsiniz. Firmanın yatırımcılardan beklediği bazı şartlar şu şekilde belirlenmiştir:

  1. Bayilik ücretinin eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir.
  2. Bayilik için gerekli olan eğitimlerin alınması zorunludur.
  3. Bayilik için uygun lokasyonların belirlenmesi gerekmektedir.

 Yukarıda belirttiğimiz önemli şartların aksine genel olarak firmanın bayilik şartları diğer kafe konseptleri gibi ağır değildir. Firmanın konsept ve içeriklerine dikkat edildiği sürece kolayca bayilik alınabilmektedir. Firmanın bayiliğini almak isteyen kişiler firmanın yetkilileri ile iletişime geçerek kısa zamanda işletmelerinin başına geçebilir.

Sokak Kahvecisi bayilik alma şartları nelerdir öğrenmek için: Sokak Kahvecisi Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Sokak Kahvecisi Bayiliği Nasıl Alınır? (2022)

2022 Alaçatı Muhallebicisi Franchise Bedeli Ne Kadar?

28032019141755 alacati muhallebicisi bayilik franchise gorsel3v2 1024x319 - Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği Nasıl Alınır?
Alaçatı Muhallebicisi bayilik şartları

 Her firma, adına açılacak olan işletmeden, isim hakkını verme karşılığında belirli bir bedel istemektedir. Bu şekilde firmalar daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşabilmektedir ve tanınırlığını arttırmaktadır. Bir markanın ismiyle bir işletme açabilmek için markanın belirlediği ve müşteriye sunduğu isim hakkı bedelinin ödenmesi gerekmektedir. Bu bedel, Franchise bedeli olarak kayıtlara geçmektedir. Bir defalığa mahsus ödenen bu ücret, tek sefer verilen bir kira gibi düşünülebilir. Alaçatı Muhallebicisi de franchise bedeli isteyen firmalar arasındadır. Bedelin ödenmesi zorunludur ve ödenmemesi durumunda bayilik alma işlemleri iptal edilecektir.

 Firmanın bu yıl belirlediği Franchise bedeli 75.000 USD + KDV olarak belirlenmiştir. Franchise şartlarından biri olan isim hakkı bedeli, kurulum aşamasında yatırımcıdan istenmektedir. Ücret dolar üzerinden olduğu için lisans bedeli dolar kurlarına göre dönemsel değişkenlik gösterebilir. Ayrıca firmanın Franchise bedellerini saklı tutma hakkı da bulunmaktadır. Günümüz şartlarında farklı konsept arayışları arayan yatırımcılar için oldukça makul bir fiyat olan Alaçatı Muhallebicisi Franchise hizmeti sayesinde kısa zamanda güzel işler yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği Nasıl Alınır?

 Alaçatı Muhallebicisi bayiliği almak için yatırımcılar firmanın yetkilileri ile iletişime geçmelidir. Bayilik ile ilgili daha fazla bilgiye erişmek isteyenler varsa internet üzerinden araştırma yapabilirler. Firmanın https://www.alacatimuhallebicisi.com/ resmi web sitesinden detaylı incelemeler sağlanabilir. Gerekli bilgiyi bulamadıkları durumda ise markanın müşteri hizmetlerine ulaşıp iletişime geçebilirler. Firmanın konseptleri ve bayilikleri hakkında yatırımcılar ön inceleme yapabilir. Ayrıca işletmeden kuruluma tüm detaylara göz atabilir. Başvuru yapmak isteyen kişiler, resmi internet sitesi üzerinden form doldurabilir veya 0216 325 10 79- 0533 051 25 60 bayilik iletişim numarası üzerinden hızla bilgi alabilirler.

Alaçatı Muhallebicisi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

 2012 senesinde faaliyete geçen Alaçatı Muhallebicisi, bayi sayısını her geçen gün arttırmaktadır. İlk bayisini isminden anlaşılacağı üzere Alaçatı’da açmıştır. Günümüzde toplam bayi sayısı 70’in üzerindedir. Firmanın yalnızca Türkiye’de şubesi bulunmaktadır. Ankara’da 2, Antalya’da 2, Balıkesir’de 3, Batman’da 1, Denizli’de 1, Burdur’da 1, Bursa’da 4, Gaziantep’te 1, Elazığ’da 1, Isparta’da 2, İstanbul Avrupa’da 13, İstanbul Asya’da 15, İzmir’de 3, Kocaeli’nde 5, Konya’da 5, Kırklareli’nde 1, Malatya’da 1, Mersin’de 2, Ordu’da 1, Sakarya’da 2, Samsun’da 2, Tekirdağ’da 1, Van’da 1 ve Yalova’da 1 mağazası ile hizmetlerine devam eden firmanın yakın zamanda açılan yeni bayileri ile sayısı her geçen gün artmaktadır.

Alaçatı Muhallebicisi Bayilerinin Çalışma Saatleri

 Firmanın çalışma saatleri bulundukları konuma bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Her şehirde bulundukları konumların çalışma saatleri farklıdır. Alışveriş merkezleri gibi yerlerde firmanın çalışma saatleri alışveriş merkezlerinin açılış ve kapanışlarına saatlerine göre değişmektedir. Firma, genelde ülkemizde sabah 9:00-10:00 saatleri arasında mesaiye başlayarak akşam 21:00-22:00 saatlerine kadar hizmetine devam etmektedir. Gece yarısına kadar açık kalıp müşterisine hizmet vermeye devam eden şubeleri de bulunabilmektedir. Kafelerin çalışma saat ve günleri resmî tatil veya özel bazı günlerde değişebilir.

Alaçatı Muhallebicisi Müşteri Hizmetleri İletişim

 Bayilik almak isteyen yatırımcılar, Alaçatı Muhallebicisi müşteri hizmetleri telefon numarası ile bayilik hakkında detaylı bilgi alabilir. Ayrıca taleplerin belirtilmesi için kullanılan iletişim bilgileri merkez ofis ve üretim tesisi olarak değişkenlik göstermektedir. 

Alaçatı Muhallebicisi merkez ofisi iletişim bilgileri; 

  • Tel: 0216 325 10 79, 
  • E-posta: bilgi@alacatimuhallebicisi.com, 
  • Adres: Barbaros Mahallesi Mor Sümbül Sokak Meridian Business I-Blok No:1 Kat:13 Daire:182 Ataşehir / İSTANBUL olarak hizmet vermektedir. 

Firmanın üretim tesisi iletişim bilgileri ise şu şekildedir: 

  • Tel: 0262 226 22 88, Fax: 0262 226 22 89, 
  • E-posta: uretim@alacatimuhallebicisi.com, 
  • Adres: Sanayi Mah. Martı Sok. No:10 İzmit / KOCAELİ olarak hizmet vermektedir.

 Bu yazımızı okuduktan sonra “Alaçatı Muhallebicisi bayilik alma şartları nelerdir, bayilik nasıl alınır ve franchise bedeli ne kadardır?“ gibi sorulara yanıt bulduğunuzu göreceksiniz. Gerekli bazı bilgileri sizlerle paylaştık ve sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir yazı olmuştur. Gerçekten bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız ve çalışkan bir insansanız iyi bir araştırma yaparak bu işe girin diyebiliriz. Başarılar dileriz.