Big Chefs Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Big Chefs Bayilik Alma Şartları

Big Chefs restoranlar zinciri ilk olarak 2997 yılında Ankara ilinde kurulmuştur. Gamze Cizreli tarafından kurulan marka hızlı bir şekilde büyüyerek kısa süre içerisinde şube sayısını 12 yapmıştır. Biz de bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Big Chefs bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabını vereceğiz. Hazırsanız vakit kaybetmeden başlayalım. 

Big Chefs, sadece yurt içi değil yurt dışında da bayilik hedefi bulunan bir markadır. Ülkemizin çeşitli illerinde bayiliği olan marka, Bakü, Moskova ve New York gibi yerlerde bayilik açmayı hedefliyor. 

Big Chefs Bayilik Şartları Nelerdir?

Big Chefs bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Açılmak istenilen yerde yakın bölgede başka bir Big Chefs bulunmamalıdır.
  • Big Chefs’e her ay, aylık gelir üzerinden, sözleşmede belirtilen miktar kadar kar ödenmelidir.
  • İş yerinin AVM, okul, dershane, yaya yolu bölgelerine yakın konumlandırılması gerekir.
  • Yatırım yapmak isteyen yatırımcının gerekli yatırım bedelini karşılayabiliyor olması gerekir.

Bayilik almak istiyorsanız girişimci ruha sahip olmalı ve sorumluluklarınızın farkında olmanız gerekir. 

2021 Big Chefs Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen girişimci ruhlu kişiler kesinlike yatırım bedelini karşılamalıdır. Bu bedel ilk aşamada aşağı yukarı 700 bin TL’dir. Bu bedel dışında karşılanması gereken farklı masraflarda ortaya çıkacaktır. İşyerinin kurulması, işletilmesi gibi masrafların karşılanması yatırımcının sorumluluğudur. 

Kahve Deryası bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Kahve Deryası Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Deryası Bayiliği Nasıl Alınır?

Big Chefs Bayiliği Nasıl Alınır?

Big Chefs bayiliği almak istiyorsanız ilk olarak markanın ne şartları olduğunu öğrenin. Bu şartları yerine getirebiliyorsanız başvuru yapın. Başvuru yapmak için resmi web sitesinden form doldurabilir ya da 0212 352 75 47 numarasını aramayı tercih edebilirsiniz. 

Big Chefs’in Kaç Tane Bayisi Var?

Big Chefs, ülkenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürmesine karşın yeni bayilikler açmanın planlarını yapmaktadır. Verdiği hizmet ile ülkemizin hatırı sayılır markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Big Chefs Müşteri Hizmetleri İletişim

Big Chefs müşteri hizmetleri numarası 0212 352 74 47’dir. Bu numara aracılığı ile yetkili bir kişi ile görüşebilirsiniz. İsterseniz resmi web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz. Hizmet hattı 7/24 çalışmaktadır. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Big Chefs bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için bilgi verici bir içerik oluşturabilmişizdir. Siz de Big Chefs farkıyla çalışmak istiyorsanız hemen harekete geçin!