Kahve Deryası Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Deryası Bayiliği Nasıl Alınır?

Kendini kanıtlamış kaliteli bir kahve şubesine sahip olmak istiyorsanız işini iyi yapan bir firmayla çalışmanız doğru olacaktır. Kahve sektörü her geçen gün gelişerek devam etmektedir. Durum böyle iken doğal olarak rekabette artıyor. Sektörde bulunan pek çok köklü firma, franchising yolu ile şubelerini artırarak hem popülerliğini hem de karlılığını artırmayı hedefliyor. Kahve Deryası ismi de bu firmalar arasında bulunmaktadır. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Kahve Deryası bayilik alma şartları, 2021 franchise bedeli ne kadar ve Kahve Deryası bayiliği nasıl alınır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. 

Ülkenin dört bir yanına bayilikler veren Kahve Deryası, şube açmak isteyenler için işlek bir cadde üstünü ya da AVM’de dükkan kiralaması şartını koşmaktadır. Diğer şartlar ise aşağıdaki gibidir;

Kahve Deryası Bayilik Şartları ve Özellikleri

Kahve Deryası bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 

  • Kahve Deryası kurum kültürüne uyum sağlayabilecek girişimci kişilerin bayilik başvurusu yapmasını bekliyoruz.
  • Firmamız yeni şubelerini franchise yolu ile kurmakta, yatırımcı ile birlikte kazan-kazan ilkesi ile çalışmaktadır.
  • Açılacak olan şube cadde üstünde yoğun insan trafiğinin bulunduğu bölgelerde veya büyük AVM’lerde olmalıdır.
  • Bayi adaylarımız ile yüz yüze görüşme yapılarak franchise sisteminin detayları anlatılır ve franchise ön protokolü imzalanır.
  • Sözleşme imzalandıktan sonra şubenin dekorasyon, tadilat işlemleri başlatılır. Profesyonel mimari ekiplerimiz tarafından süreç yönetilir.
  • Bayi adayımız ve personelleri eğitimden geçirilerek sektöre hazır hale getirilir. Eğitimlerimiz pratik ve teorik üzerinedir.
  • Şubenin kurulumu tamamlanınca açılış organizasyonu hazırlanır ve Kahve Deryası şubesi hizmete başlar.

Kahveland bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Kahveland Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahveland Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahve Deryası Bayilik Başvurusu

Kahve Deryası, kahve sektörünün en önemli firmaları arasında kendine yer bulmaktadır. Kaliteli bir kahveci şubesi sahibi olmak isteyen girişimci ruhlu kişiler, bu ismi kesinlikle değerlendirmelisiniz. Türkiye’nin birçok noktasına A+ kalite şubeleri ile sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma. Hemen bayilik almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kahve Deryası Bayilik Başvurusu TEL: 0 533 440 3314

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Kahve Deryası bayilik alma şartları konusunu ele aldık. Umarız sizler için bilgi verici bir içerik ortaya çıkarmayı başarmışızdır.