Bebek Waffle ve Kumpir Bayiliği Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bebek Waffle Bayiliği Nasıl Alınır?

Bebek Waffle ve Kumpir bayiliği alma şartları hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Kumpir ve waffle ürünlerine yönelik çalışmalar yapan firma, düşük sermayesi olanlara uygun şartlarda bayilik vermektedir. Fast-food sektörü, kar marjının yüksek olduğu alanlardan biridir. Kumpir ve waffle sektörüne girmek istiyorsanız bu yazımızda Bebek Waffle ve Kumpir bayiliği alma şartları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Bebek Waffle ve Kumpir Bayilik Şartları ve Özellikleri

Bebek Waffle ve Kumpir bayilik şartları ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Kumpir ve Waffle sektörüne girmek isteyen girişimci ruhlu, çalışkan yatırımcı adaylarımızın bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Beraber çalışmak istediğimiz yatırımcılarda güçlü iletişim becerilerinin olmasına, yenilikçi ve enerjik bir insan olmasına önem gösteriyoruz.
  • Adaylarımız arasından ince eleyip sık dokuyarak seçim yapıyoruz. Başarılı olmak isteyen, çalışkan kişiler ile çalışmak istiyoruz.
  • Bayilerimize yer bulma konusunda yardımcı oluyoruz. Sizler için dükkan ve alan analizi yapıyoruz ve işiniz için en uygun lokasyonları keşfediyoruz.
  • 2 farklı konseptte bayilik veriyoruz. İlk konseptimiz olan dükkan modelinde 20 m2 ila 80 m2 arası net kullanım alanı olan bir dükkan bulmanız gerekiyor. Dükkanınız yoğun insan trafiğinin olduğu bölgelerde olmalıdır. İkinci konseptimiz olan Kiosk modelinde ise 5 m2 ila 15 m2 aralığında net kullanım alanı olan bir yer bulmalısınız. Bu modeli AVM, Plaza, Stadyum vb. bölgelerde kurabilirsiniz.
  • Bir kereye mahsus olmak üzere 50.000 TL + KDV franchise bedeli alınmaktadır.
  • Cirodan kar payı (royalty) olarak %5 alınmaktadır.
  • Franchise süremiz 5+5 yıldır.

Bebek Waffle ve Kumpir Bayilik Başvurusu

Dükkan ve Kiosk modeli şeklinde 2 farklı konseptten birini seçmeniz gerekir. Bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Kiosk modeli küçük bir yeri olanlar için uygundur. Üstte sizlerle paylaştığımız şartları yerine getirebiliyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden başvuru yapmanızı öneriyoruz. 

Otantik Kumpir bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Otantik Kumpir Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Otantik Kumpir Bayiliği Nasıl Alınır?

Bebek Waffle & Kumpir Bayilik Başvurusu: 0 850 241 01 09

Bu numara ile ulaşabilir ve bayilik alma talebinizi iletebilirsiniz. Firma yetkilileri sizinle ilgilenecek ve markanın tüm detaylarını size aktaracaktır.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Bebek Waffle ve Kumpir bayiliği alma şartları konusunda bilgi vermeye çalıştık. Umarız yararlı bir içerik olmuştur, başka bir içerikte görüşmek üzere!