Otantik Kumpir Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Otantik Kumpir Bayiliği Nasıl Alınır?

Kumpir sektöründe iş yapmayı düşünüyorsanız bu sektörde bayilik veren firmalar hakkında size bilgi vermek istiyoruz. Otantik Kumpir bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 1989 yılından beri sektörde çalışmalarını sürdüren marka, zamanla kumpir dışında fast-food ürünleri de satmaya başlamıştır. 2 farklı konsepti olan marka, “Fast Food Konsepti” ve “Cafe House & Restaurant Konsepti” arasında seçim şansı sunuyor. Fast Food konsepti için 50-85 m2 bir yere ihtiyacınız varken Cafe House konseptinde en az 100 ila 150 m2 arası bir alan şart koşuluyor.

Otantik Kumpir Bayilik Şartları ve Özellikleri

Otantik Kumpir bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar ve özellikler şu şekildedir;

  • 1989 yılında başladığımız bu sektörde bizimle birlikte kazanmak isteyen yatırımcı adaylarını Otantik Kumpir franchise sistemine davet ediyoruz.
  • Başvuracak adaylar franchise sistemimiz için gereken yatırımı yapabilecek finansal güce sahip kişiler olmalıdır. (Franchise bedeli işin boyutuna bağlı olarak değişecektir, detaylı görüşmeler sonucunda yatırımcıya yapması gereken yatırım bildirilir.)
  • Franchise bedeli bir kereye mahsus olarak alınmaktadır.
  • Fast Food konsepti ile bize katılmak isteyen kişiler AVM içerisinde bir yer kiralamalıdır. Kiralanacak noktanın 50 – 80 m2 olması gerekmektedir. AVM’nin sinema salonu,  iş yeri merkezlerine yakın olması önerilmektedir. Yoğun insan trafiğinin olması satış miktarlarını arttıracaktır.
  • Cafe House konsepti için 100 – 150 m2 arası bir yer kiralamalısınız. Uygun bir lokasyon bulabilmeniz için sizlere destek olmaktayız. Fizibilite çalışması ile sizin için uygun yer gösterimi yapmaktayız.

Kumpir Box bayilik hakkında bilgi almak için: Kumpir Box Bayilik Başvurusu ve Şartları

Otantik Kumpir Bayilik Başvurusu

Otantik Kumpir, iki farklı konsepti ile diğer firmalardan ayrılmayı başarıyor. Cafe House konsepti ve daha düşük finansal gücü olanlar için AVM Fast Food konsepti ile de yatırımcı dostu olduğunu kanıtlıyor. Bir önceki paragrafta sizinle paylaştığımız şartları karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız aşağıdaki link aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. 

Otantik Kumpir Bayilik Başvurusu: http://www.otantikkumpir.com/

Firma İletişim

Adres: Melih Gökçek Bulvarı No:139/A İvedik O.S.B. Ankara

Tel: +90 312 472 64 46

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Otantik Kumpir bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya koymayı başarabilmişizdir.