Aktar Bayiliği Veren Firmalar 2024

 

Aktar bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Son yıllarda çıkış yaparak gelişme gösteren bu sektörden bayilik almak birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Aktar Bayilikleri, kuru gıdaların organik bir şekilde satılması ve çeşitli bitkisel ürünlere kolay ulaşım sağlaması ile dikkat çekiyor. Aktar olarak hizmet veren birçok işyeri bulunmaktadır. Biz de bu yazımızda aktar bayiliği alabileceğiniz firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

Lokman Aktar Bayilik

Lokman Aktar yetkili firması sizlere hakkında bilgi vereceğimiz ilk firma olarak karşımıza çıkıyor. Dükkanın yerini ayarladıktan sonra 20 gün içerisinde işletmeniz hazır hale getirilir. Lokman Aktar, bayi adaylarına verdiği eğitim karşılığında herhangi bir ücret talep etmiyor. Ek olarak mobilya, tabela ve kavanoz gibi araç gereçleri firma sizlere veriyor. 600’a yakın ürün çeşidi geniş bir yelpaze sunan Lokman Aktar, her ürün için tek tek eğitim veriyor. Sizden sadece dükkan yeri ayarlamanız istiyor. Ayrıca firma isim hakkı talep etmiyor. 

Koçak Baharat Aktar Bayilik

10 bin TL gibi bir isim hakkı talep eden Koçak Baharat, aktar bayiliği veren firmalar arasında bulunuyor. Bu firma, bayi açmak isteyen kişilerin birtakım şartları yerine getirmesini bekliyor. 60 bin TL sermayeniz olması gerektiğini belirtelim. Yatırımın durumuna göre kişiler 6-12 ay arasında yatırım geri dönüşü alabiliyorlar. Adaylarda aranan en önemli özelliklerden biri bu işe karşı merak duymalarıdır. Kar oranı yüksek olan bu işte dükkan için en az 20 en fazla 450 metrekarelik bir alana ihtiyaç vardır. İç dizayn ana bayi ile aynı olmalıdır. Bu sebepten ötürü firma çok dikkatli davranıyor. Girişimciye verdiği personel eğitimi, eğitim destekleri, proje destekleri, pazarlama ve ortak reklam konusunda Koçak Baharat dikkat çekmeyi başarıyor. 

VHP Bitkisel Ürünler Aktar Bayilik

Ana işi aktarlık VHP Group bu alanda bayilik veren firmalar arasında bulunuyor. 2024 senesi ile birlikte franchise şube sayısında artışa gitmeye karar veren VHP Group, 8 bayi 17 şube ile çalışmalarına devam etmektedir. Dükkan için 25 metrekare dükkan isteniyor. Fizibilite raporu firmanın ücretsiz sunduğu desteklerden biridir. Firmadan telefon ile ön bilgi alabiliyorsunuz. Metrekare başında kurulum maliyeti 3000 bin TL’dir. En düşük 60 bin TL ile bayi sahibi olabilirsiniz. Kurulum süresi 15 gün iken 8-14 arasında yatırım geri dönebilir. 

Saraçoğlu Aktar Bayilik

Saraçoğlu, aktar bayiliği veren firmalar arasında bulunmaktadır. 300 kadar kür ve doğal üretilen kozmetik malzemelerini tüketici ile buluşturmayı hedefliyor. Çalıştığı eczaneler dışında çeşitli bayilik sistemleri ile satış hacmini artırmayı planlıyor. Girişimciden 30-50 metrekare arasında bir dükkan isteniyor. İşlek alanlarda bir dükkan tercih etmeniz büyük önem arz etmektedir. İç ve dış dekorasyonlar mutlaka firmanın istekleri doğrultusunda yapılmalıdır. İsim hakkı 30 bin TL’dir. Sermaye olarak ise 75 bin TL gerekmektedir. Dükkan kurulumu ise bir aylık süreçte tamamlanır. 

Aktar Bayiliği Alacak Olanların Bilmesi Gerekenler

Aktar bayiliği son yıllarda popüler bir iş olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlar artık doğal şeyleri tüketmek ve farklı tatlar denemek istediği için aktarların önemini ortaya çıkardı. Uzmanlık gerektiren bu sektör, birçok baharat ve bitkisel ürünü sevenleriyle buluşturuyor. Aktar bayiliği almadan önce dikkat etmeniz gereken birtakım detaylar vardır. 

Aktar dükkanları yayın olarak bilindiği gibi sadece alternatif tıp ürünlerinin satıldığı yerler değildir. Ne kadar çok çeşit o kadar çok müşteri demektir. Kurutulmuş gıdalar, yöresel ürünler ve doğal tatlandırıcılar kesinlikle satılmalıdır. 

İlk olarak ne kadar sermaye ayırmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Bayilik almaya karar veriyorsanız aktar bayiliği veren firmalar ile görüşebilir ve maddi desteklerinden de faydalanabilirsiniz. 

Dükkan yeri seçiminde dikkat etmeniz gerekiyor. Bayilik alacağınız firmadan da bu konu hakkında yardım alabilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu veren firmalarda bulunmaktadır. Bu şekilde dükkanın iş yapıp yapmayacağına daha net bir şekilde karar verebilirsiniz. 

Döner bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Döner Bayilik Veren Firmalar

Aktar Bayiliğinde Maliyet Ne Kadardır?

Bazı firmalar maliyet konusunda destek verebilir. Genel olarak isim hakkı, dükkan sermaye bedeli, ürünlerin bedeli gibi birçok masrafla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bayilik dışı bir aktar açmak ile bayilik alarak aktar açmak arasındaki farkları önceden tespit ederek bu dükkanı açabilirsiniz. Aktar bayiliği aldığınız zaman firmalar sizden gerekli sermayeyi talep eder. Bu sermaye işyeriniz için kullanılır. Anahtar teslim şeklinde çalışılır. Bayilik almanın en güzel yanı budur. 

Aktar bayiliği veren firmalar her türlü bitkisel ürün konusunda size ve çalışanlarınıza gerekli eğitimi verir. Zaman zaman reklam masraflarını kendileri karşılar ve ortak reklam ile sizinde adınızın duyulmasına yardım eder. 

Neden Aktar Bayiliği Almalısınız?

Aktar bayiliği açmak günümüzün kazandıran işleri arasındadır. Birçok kişi sağlığının önemini anlamasıyla birlikte aktarların verdiği hizmetni değeri de artmıştır. Aktar bayiliği veren firmalar ile başarıyı yakalamak daha kolaydır. İnsanların en önemli alışkanlıkları bildikleri marka ve tatlardan vazgeçmemeleridir. Bu sebepten ötürü adı bilinen markalar ile çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır. İşlek bir noktada bilinen bir marka ile bayilik açmak kolay ve ulaşılabilir olmanızı sağlayacaktır. Böylelikle çok fazla işle uğraşmadan dükkan sahibi olabilirsiniz. Aktar bayiliği almanın en önemli avantajlarından biri yatırımınızın geri dönüşünü kolaylıkla alabilmenizdir. Aktar bayiliği veren firmalar ile daha uzun süreli bir iş sahibi olabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için aktar bayiliği veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başkar bir yazıda görüşmek üzere, hayatta başarılar dileriz.