Uzay Pastanesi Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Uzay Pastanesi Bayilik Alma Şartları

Günümüz dünyasına birçok kişi kendi dünyasının patronu almak ister. Ticaret dünyasına yıllardır işin içinde olan ve tecrübeli bir marka ile girmek istemez misiniz? Mükemmel bir fikir dediğinizi duyar gibiyiz. Siz de böyle düşünüyorsanız bu yazımız tam da size göre. Uzay pastanesi bayiliği nasıl alınır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 

Uzay Pastanesi, kutlama pastaları, kahvaltılık, ekler, mus vb birçok çeşitli pastane ürünlerini lezzetli bir şekilde misafirlerine sunmaktadır. Bu enfes lezzetleri online olarak da sevenleri ile buluşturabilirsiniz. Bursa’da kurulan bu marka, pastacılık söz konusu olduğu zaman akıllara ilk gelen isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 

Uzay Pastanesi bayiliği alarak markanın geniş vizyonu altında işinizin sahibi olabilirsiniz. Klasikleşen lezzetler ile müşterileriniz ürünlerinizi yemeye doyamayacak! 1970’li yıllarda kurulan marka, yıllardır eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor. 

Uzay Pastanesi Bayilik Şartları Nelerdir?

Uzay Pastanesi bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Dükkan olarak belirlenen yerin mutlaka araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde konumlanması gerekir.
  • Yatırım yapmak isteyen girişimci, pastane içinde personel istihdamından sorumludur.
  • Yatırım yapacak kişi yatırım bedelinden tamamen sorumludur.
  • Pastane bayisi olmak isteyen kişinin markanın vizyon ve misyonunu iyi anlamış olması çok önemlidir.

Bu şartları yerine getirebiliyorsanız bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

2021 Uzay Pastanesi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almaya karar verdiyseniz markanın franchise bedelini ödemeniz gerekir. Bu bedel ilk aşama için 320 bin TL olarak karşınıza çıkacaktır. Yapılan sözleşmeye göre fiyatta aşağı yukarı oynamalar olabilir. Bu bedeli net bir şekilde birebir görüşme sonrası öğrenebilirsiniz. 

Efes Pilsen bayilik şartları neler öğrenmek için: Efes Pilsen Bayilik Şartları Neler? Franchise Bedeli Ne Kadar? Efes Pilsen Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Uzay Pastanesi Bayiliği Nasıl Alınır?

Uzay Pastanesi bayiliği alabilmek için markanın resmi web sitesinde bulunan bayilik başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Formu alan yetkili kişiler, gerekli bilgileri size iletmek için geri dönüşü en kısa zamanda sağlayacaktır.

Uzay Pastanesi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Markanın bayi sayısı şu anda 30 olarak bilinmektedir. Uzay Pastanesi, bayi sayısını arttırmak amacı ile 2021 yılında da çalışmalarını sürdürmektedir. Bu eşsiz lezzetler ile ülkemizin her şehri mutlaka tanışmalı!

Uzay Pastanesi Müşteri Hizmetleri İletişim

Uzay Pastanesi müşteri hizmetleri iletişim numarası 0224 251 81 49 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu numara aracılığı ile aklınızı kurcalayan soru ve istekleri rahatlıkla bildirebilirsiniz. Bu hat tamamen ücretsiz olmakla birlikte markanın kurmuş atölyeye de bu numara vasıtası ile ulaşabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Uzay Pastanesi bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya çıkarmayı başarabilmişizdir. Hayatta başarılar diliyoruz, bir sonraki içeriğimizde görüşmek üzere!