Starbucks Bayiliği Nasıl Alınır? Starbucks Franchise Veriyor mu? (2021)

starbucks 1 - Starbucks Bayiliği Nasıl Alınır? Starbucks Franchise Veriyor mu? (2021)

Dışarıya kahve içmeye çıkalım dediğimiz zaman gideceğimiz yerler sıralamasında ilk olarak hep Starbucks oluyor. Bol çeşitli menüsü ile birlikte öğrencilerin gitmeyi tercih ettiği mekanlar arasında bulunan Starbucks, gelenleri memnun etmeye devam ediyor. Ülkemizde onlarca şubesi bulunan Starbucks’ın bir bayiside siz olmak istiyorsanız bu yazımızı okuyarak nasıl Starbucks bayiliği nasıl alınır öğrenebilirsiniz. 

Türkiye’de Starbucks bayiliği nasıl alınır ve franchise bedeli var mı gibi soruların cevabıyla yazımıza devam ediyoruz. Türkiye’de Starbucks bayiliği açmak için Shaya grup ile iletişime geçmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Starbucks Bayilik Şartları ve Özellikleri

752x395 starbucks calisma saatleri 2020 starbucks kacta aciliyor kacta kapaniyor 1581938820602 - Starbucks Bayiliği Nasıl Alınır? Starbucks Franchise Veriyor mu? (2021)

1- Starbucks markası ile kahve sektörüne iyi bir giriş yapmayı amaçlayan girişimci insanların bayilik başvurularını değerlendirmeye alıyoruz.

2- Starbucks bayisi açmak için gerekli olan sermaye gücünüzü kanıtlamanız gerekmektedir. 

3- Starbuck kültürüne uyum sağlayabilecek ve bu işin altından kalkabilecek işletmecileri sistemimize davet ediyoruz.

4- Hazırladığımız eğitim programı ile yatırımcı kişilere sektör hakkında bilgiler veriyoruz.

Ülkemizde açılmış olan bütün Starbucks bayilerini Shaya grup kendi imkanlarıyla açtığı için bayilik vermemektedir. Bir şekilde bayilik almaya ikna olmuş olsalar bile yaklaşık 500.000 dolar franchise ücreti isteyecekleri öngörülüyor. 

Starbucks Bayilik Başvurusu

Starbucks markası adı altında Türkiye’de bayilik açmak istiyorsanız Shaya grubu ile iletişime geçmelisiniz. Mail adreslerini aşağıda belirttik. Eğer teklifinize olumlu yaklaşır iseler franchise bedeli ile ilgili size gerekli olan bilgileri göndereceklerdir. 

Starbucks Bayilik Başvurusu : info-tr@alshaya.com

Çay ocağı açmayı düşünenler için: Çay Ocağı Açmak Maliyeti Ne Kadar ve İşin Püf Noktaları Neler?