QNB Finansbank Nakit kart Şifresi Alma: Cardfinans Nakit Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? Finansbank Kart Şifresi Oluşturma (2022)

thumbs b c fb4f100eca75531151c4630d70e1ee36 - QNB Finansbank Nakit kart Şifresi Alma: Cardfinans Nakit Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? Finansbank Kart Şifresi Oluşturma (2022)

1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından ülkemizde açılan ve Finansbank ismi vatandaşlar ile buluşan banka, yabancı sermaye desteğini de 2006 yılında almıştır. Yıllardır disiplinli bir şekilde çalışmaya devam eden ve kullanıcılarına kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. 2016 yılında katarlılara ait olan QNB’ye satılan Finansbank, çalışmalarına bu çatı altında çalışmaya devam ediyor.  Eğer yeni bir kart sahibi olduysanız kendinize 4 haneli bir şifre belirlemek zorunda kalacaksınız. Bu yazımızda ise sizlere QNB Finansbank nakit kart şifresi alma hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

QNB Finansbank Cardfinans Nakit Kart Şifresi Alma

Yeni bir QNB Finansbank nakit kart sahibi olanlar bu karta nasıl şifre alacaklarını merak etmektedir. Aslında oldukça basit bir şekilde şifre alma işlemini yapabilirsiniz. Kartı çıkarttıktan sonra banka tarafından size 4 haneli bir şifre gönderilir ancak zaman zaman bu şifrede sorunlar oluşabilir ya da insanlık hali yanlışlıkla mesajı silebilir ve şifrenizde olabilirsiniz. Yazımızın devam eden kısmında şifrenizi nasıl öğreneceğinizi anlatacağız. 

SMS Yolu İle Şifre Alma

Card Finans il0n8x - QNB Finansbank Nakit kart Şifresi Alma: Cardfinans Nakit Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? Finansbank Kart Şifresi Oluşturma (2022)

Yazacağınız SMS’de mutlaka boşluk bırakmaya özen göstermelisiniz. İlk olarak NAKIT yazıp boşluk bırakıp kartınızın son 4 numarasını yazmalısınız. Daha sonra annenizin kızlık soyadının baş harfini ve kartınızın son kullanma tarihini yazarak 3996’ya iletmelisiniz. Örnek vermek gerekirse: NAKIT 2361 E 0420

Bu işlemi gerçekleştirdikten bir süre sonra SMS yoluyla sizlere şifreniz iletilecektir. Şifrenizi öğrendikten sonra ATM’lere giderek kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Unutulan Cardfinans Nakit Kart Şifresini Yeniden Alma

Herkes kart şifresini unutabilir hepimiz insanız ve bu gayet doğal bir durumdur. Kart şifrenizi yeniden nasıl öğreneceğinizi merak ediyorsanız hemen cevaplayalım. İlk olarak 0850 222 0 900 numarasını aramalısınız. Telefon görüşmesi yaparken banka personeli size birtakım güvenlik soruları sorduktan kısa bir süre sonra yeni kart şifrenizi gönderecektir. 

QNB Finansbank Cardfinans Nakit Özellikleri

QNB Finansbank Cardfinans Nakit karta sahip olan insanların ne gibi özelliklerden yararlanabileceğini aşağıda sırayla yazdık.

1- Hesabınızda bulunan para ile ATM’lerinden para çekme ve gönderme işlemi yapabilirsiniz.

2- Güvenli alışveriş imkanı sunan 3D secure sistemi bulunmaktadır. 

3- Harcama yaptıkça kazandığınız Parapuanları anlaşmalı işletmelerde kullanabilirsiniz.

4- SGK prim gibi ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 

5- Hesabınızda para kalmayınca ve paraya ihtiyacınız olduğu bir anda uygun faiz oranına sahip kredi çekebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere QNB Finansbank Nakit kart Şifresi Alma hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık umarız yararlı olmuştur.

QNB Finansbank Parapuanlar hakkında bilgi almak için: QNB Finansbank ParaPuan Nerede Kullanılır? 2022’de ParaPuan Geçen Yerler