Petlas Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne Kadar? Şartları Neler? (2022)

Petlas 1024x316 - Petlas Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne Kadar? Şartları Neler? (2022)

Ülkemizde neredeyse 25 milyon adet kayıtlı araç bulunuyor. Bu kadar aracın olduğu ülkede lastikler de çok önemli hale geliyor. Durum böyle olunca araba ile ilgili sektörlerde birçok iş fırsatı doğuyor. Petlas lastik bayilik başvurusunda bulunabilir ve kendi dükkanınızda satışlara başlayabilirsiniz.

1976 yılında ilk kez ortaya çıkan Petlas, 1989 yılında kendine ait lastik üreterek piyasaya sürmeyi başarmıştır. Bu süreçte firma Abdulkadir Özcan Anonim Şirketi’ne dahil olmuştur. Bu işbirliğiyle birlikte bayi sayısını yıldan yıla arttırmayı başarmıştır. Lastik sektöründe lider üreticilerinden biri olan Petlas, otomobil, hafif ticari araç, kamyon, otobüs, iş makinası, askeri uçak lastikleri, askeri kara araç lastikleri üretmektedir. 

Petlas bayiliği alabilmek için direkt olarak firmaya başvurmanız gerekmektedir. Ayrıca bir miktar franchise bedeli de ödemek zorunda kalacaksınız. Bu yazımızda sizlere Petlas bayiliği nasıl alınır? Şartları nelerdir ve maliyeti ne kadardır gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. 

Petlas Bayilik Şartları ve Özellikleri

Petlas bayiliği nasıl alınır ve şartları nelerdir başlığımız ile yazımıza devam ediyoruz. Bayilik alma şartları şu şekildedir:

1- Petlas kültürüne uyum sağlayacak ve firmaya değer katacak kişilerin başvurusunu değerlendiriyoruz. 

2- Bayilik alan kişilere ürünleri sağlam ve güvenilir bir şekilde iletiyoruz.

3- Bayilik açmak istediğiniz yerin tam lokasyonunu bizlerle paylaşmalısınız. Başvurunuz onaylanırsa girişimci kişiyle görüşmelere başlanır. 

4- Petlas ile çalışmak kar marjını yükselteceğiniz anlamına gelmektedir.

5- Bayilik başvurunuz kabul edilirse firma tarafından önerilen lastik alımını kabul etmelisiniz. Bunun içinde gerekli olan sermayeye sahip olmanız gerekir. 

Petlas Bayilik Alma Şartları Neler?

Petlas PT 525 1Mini 1200x675 1 1024x576 - Petlas Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne Kadar? Şartları Neler? (2022)

Petlas bayilik alma şartları nelerdir merak ediyorsanız doğru adreste doğru yazıyı okuyorsunuz. Petlas bayilik şartları şu şekildedir: 

1- Bayilik açılmak istenen yerin konumu çok önemlidir. Konum incelendikten sonra haber verilir.

2- Bayilik başvurunuz onaylanırsa firmanın size aldırmak istediği lastik miktarını kesinlikle kabul etmeniz gerekir. 

3- İşletme teminatı talep edilmektedir.

4- Müşteri çevresini arttırabilecek kapasitede olmanız gerekmektedir.

5- Petlas lastiği dışında başka lastik satamazsınız. 

6- Lastik sektöründe tecrübe sahibi çalışanları işe almanız gerekmektedir.

7- Bayiniz ne kadar büyükse büyüklük ile orantılı personel çalıştırmanız gerekir. 

Petlas Bayilik Açma Maliyeti Ne Kadar?

Petlas bayilik açma maliyeti sektördeki fiyatların artmasıyla birlikte franchise bedeli de aynı şekilde arttı. Gerek bayilik masrafları gerekse lastik alımı sebebiyle franchise bedeli toplam 300.000 TL gibi bir sayıyı bulmuş oldu. 

Petlas Bayilik Başvurusu

Kaliteli iş anlayışı denince akıllara gelen ilk firmalardan biri olan Petlas, güvenilir lastik konusunda sürücülere güven vermeyi başarıyor. Aşağıda belirttiğimiz iletişim bilgileri sayesinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuza olan inceleme bittikten sonra sizlerle iletişim kurulacaktır. 

Petlas Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Petlas bayilik başvurusunda bulunmak için firma ile doğrudan iletişime geçebilir veya internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapabilmek için internet sitesine girerek iletişim sayfasındaki başvuru formunun doldurulması gerekir. Başvuru sırasında sizlerden şu belgeler talep edilecektir:

1- İsim

2- Soyisim

3- Telefon

4- Fax

5- Firma Adı

6- Yetkili Kişi

7- Vergi Dairesi

8- Vergi Hesap Numarası

9- Faaliyet Alanı

10- E-mail

Petlas Bayilik İletişim Bilgileri

Bu başlığın altında sizlere Petlas iletişim bilgilerini vereceğiz. Dileyen girişimciler bu bilgiler aracılığı ile de başvuruda bulunabilirler. 

1- Satış, Pazarlama ve Bayilik Numarası: 0 312 309 30 30- 0 312 312 28 96

2- Merkez Adres: AKO Kule, Söğütözü Mahallesi, 2178. Cadde, No:6, Çankaya – ANKARA

3- Fabrika Numarası: 0 386 252 77 77

4- Fabrika Adres: Kındam Mahallesi Ankara- Kayseri Caddesi No:2 Kırşehir

Starbucks bayiliği açmak ile ilgileniyorsanız: Starbucks Bayiliği Nasıl Alınır? Starbucks Franchise Veriyor mu? 2022 Bedeli