Helen Doron Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Helen Doron Bayilik Alma Şartları

Yazımızda dünya çapında üne sahip İngilizce öğrenme kursu Helen Doron bayiliği nasıl alınır öğreneceksiniz.

Gelişen dünyada insanların öncelikleri ve amaçları eski zamanlara göre ciddi anlamda değişmiştir. İnsanların hayatta başarılı olmak ve ön plana çıkmak için yapması gerekenler eskiye göre bugün çok farklıdır. Bu farklılığı sağlayan birden fazla etmen olsa da teknolojiyi baş etmen olarak gösterebiliriz. Teknoloji insan hayatını baştan aşağı değiştirmiştir.

Bu değişim hemen her alana yansımıştır. Teknolojik gelişmelerin insan hayatına en büyük etkisi, mesafeleri ortadan kaldırmış olmasıdır. Bugün Türkiye’de yaşayan biri olarak Kanada’daki bir kişiyle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Bunu sağlayan temel husus internet teknolojisidir.

İnsanlar arasındaki sınırların kalkması ve farklı ülkelerdeki insanların birbirleriyle daha çok iletişim kurmaya başlaması, dil sorununu gündeme getirmiştir. Her ülkenin farklı bir dili vardır ve o ülkenin insanı ilgili dili konuşmaktadır. İki farklı ülkeden iki insanın iletişim kurması, farklı diller sebebiyle, sorunlar ortaya çıkması anlamına gelebilirdi. Ancak ortak diller sayesinde bu sorun çözüldü. Bugün dünyada hangi ülkeden olursa olsun ortak bir dili konuşan insanlar vardır: İngilizce.

Kişisel ve kurumsal her alanda sıklıkla kullanılan İngilizce pek çok bakımdan öğrenilmesi gereken bir dildir. Bugün İngilizce bilmeyen bir insanın kişisel ve kurumsal hayatında uluslararası bir başarı yakalaması çok zordur. Bu sebepten ötürü insanlar İngilizce öğrenmek için ciddi çaba göstermektedir. İngilizce başta olmak üzere dünyadaki hemen her dili küçük yaşlarda öğrenmenin daha kolay olduğunu bilen ebeveynler de çocuklarını erken yaşta İngilizce kurslarına göndermektedir. Bu bağlamda dünya genelinde ve ülkemizde çocuklara yönelik İngilizce eğitimi veren birçok kurum ortaya çıkmıştır. O kurumlardan biri de Helen Doron’dur.

Helen Doron Bayilik Alma Sartlari 1024x683 - Helen Doron Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Helen Doron Bayilik Alma Şartları

Helen Doron Bayilik Şartları

Helen Doron, bir İngilizce öğretmenidir. Alanında oldukça başarılı olan öğretmen, özellikle çocuklara İngilizce öğretme konusunda büyük bir üne sahiptir. Bu başarısını kurumsal anlamda bir zemine oturtmak isteyen İngilizce öğretmeni, kendi eğitim kurumunu açarak özgün bir eğitim konsepti oluşturmuştur. Açtığı İngilizce eğitim kurumuyla pek çok insandan olumlu geri dönüşler alan Helen Doron, franchise yöntemiyle bu kurumların sayısını arttırmaya karar vermiştir.

Bugün bu kararın sonucu olarak dünyanın pek çok farklı ülkesinde yüzlerce Helen Doron şubesi bulunmaktadır. Markanın her geçen gün daha fazla insan tarafından bilinmesiyle birlikte Helen Doron bayiliği nasıl alınır sorusu yönetilmektedir. Helen Doron markasından bayilik almak istiyorsanız öncelikle şirketin hazırlamış olduğu bayilik şartlarını karşıladığınızdan emin olmalısınız. Bu şartların neler olduğuna bir bakalım.

Helen Doron konseptine uymalısınız

Helen Doron şubelerinin kendine özgü bir konsepti vardır. Şirketin en önemli amacı bu konseptin her şube tarafından baştan sona yerine getirilmesidir. Bu bağlamda eğer Helen Doron şubesi açmak istiyorsanız şirketin size sunmuş olduğu konsepte ve kurallara birebir bağlı kalmanız gerektiğini bilmelisiniz. Şirket yetkilileri düzenli olarak marka yapısına ve kültürüne bağlılığınızı ölçen denetimler yapmaktadır. Bu denetimlerden geçemezseniz tarafınıza yaptırım uygulanır.

Sağlam finansal gücünüz olmalıdır

Helen Doron bayiliği nasıl alınır diye soranlar ilk önce iyi bir sermayeye sahip olduğundan emin olmalı. Zira Helen Doron size pek çok konuda destek olsa da maddi konular tamamen size aittir. Bir Helen Doron şubesi açmak istiyorsanız minimum 400 bin lira finansmanınız olmalıdır.

Bu iki şartı sağlıyorsanız ve Helen Doron bayiliği nasıl alınır diye soruyorsanız cevap çok basittir. Helen Doron franchise başvuru sayfasına giderek buradaki formu doldurun. Formu doldurduktan sonra Helen Doron yetkilileri bayilik süreci için sizinle iletişime geçecektir.