Garanti Bonus Puan Kullanılan İşletmeler (2022)

garanti bonus 750x375 1 - Garanti Bonus Puan Kullanılan İşletmeler (2022)

Garanti bankasının kullanıcılarının kullanımına açtığı Bonus Kredi Kartı aracılığı ile üye işyerlerinden yapmış olduğunuz alışverişler sonucunda bonus puan elde edebilirsiniz. Eğer Bonus kredi kartınız varsa ve daha önce hiç puan kullanmadım diyorsanız yüksek olasılıkla baya puana sahipsiniz. Hesabınızda bulunan bu puanları nerede kullanabilirim diye merak ediyorsanız biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Bu yazımızda Garanti bonus puan kullanılan işletmeler hakkında size bilgi vereceğiz. 

Garanti Bonus Puan Nerede Kullanılır?

Yaptığınız harcamalar sonucu kazandığınız bonus puanları kullanabileceğiniz birden fazla online site ve mağaza bulunmaktadır. Tabii ki bu puanları harcamaya başlamadan önce ne kadar puanınız olduğuna nasıl bakacağınızı anlatalım.

Hesabınızda birikmiş olan bonus puanları öğrenebilmek için telefonunuza ‘’Garanti BBVA Mobil’’ uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kredi kartlarım bölümüne tıkladığınız zaman kaç bonus puana sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Garanti bankasının belirlediği sisteme göre 1 bonus puan 1 TL değerindedir. 

HSBC para puan nerede kullanılır öğrenmek için: HSBC Nakitpuan Nerede Kullanılır? Nakit Puan Harcanan Yerler (2022)

Bonus Puan Harcanan Marketler

garanti bbva bonus gen kredi kartı basvuru - Garanti Bonus Puan Kullanılan İşletmeler (2022)

Yaptığım harcamalar sonucunda kazandığım bonus puanları hangi marketlerde kullanabilirim diye merak ediyorsanız o marketleri sizin için sıralayalım.

1- Adese

2- A101

3- CarrefourSA

4- Metro

5- Kipa 

6- Macrocenter

Bonus Puan Harcanan Mağazalar

Ben anlaşmalı işletmelerde alışveriş yaptım ve bonus puanlarım birikti diyorsanız kazandığınız bonus puanları hangi mağazalarda kullanabileceğinizi hemen liste halinde size gösterelim.

1- LC Waikiki

2- Colin’s

3- Koton

4- Collezione

5- Hotiç

6- Beymen

7- Defacto

8- Flo 

9- E-Bebek

10- Armani

11- Adil Işık

Bonus Puan Geçen Benzin – Akaryakıt İstasyonları

Kazandığım bonus puanlarla arabama benzin almak istiyorsanız işte bonus puan geçerli olan akaryakıt istasyonları;

1- Aytemiz

2- BP

3- Petrol Ofisi

4- Total

5- Shell

6- Alpet

7- Opet

Garanti Bonus Puan Nasıl Harcanır?

Garanti bonus puan harcamak hiç de zor değildir. Anlaşmalı işyerlerinde yaptığınız alışverişler sonunda ödeme işlemi yapılırken ödemeyi ‘’ kartımda biriken bonus puanlar ile ödeyeceğim’’ dedikten sonra mağazada çalışan personel hesabınızda bulunan para puanlardan ödeme işlemimi tamamlayacaktır. 

Bu yazımızda sizlere Garanti bonus puan kullanılan işletmeler hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız siz değerli okuyucularımız için yararlı bir içerik olmuştur.