Filli Boya Bayilik Şartları Neler? Franchise Bedeli Ne Kadar? Filli Boya Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Herkes, yaşadığı alanı güzelleştirmek için ortamda birtakım değişiklikler yapmayı düşünür. Ortam değişikliği için pek çok yol denenir ancak bu yollar arasında en köklü değişimi duvar boyaları yapmaktadır. Söz konusu boya olunca akıllara direkt olarak Filli Boya gelmektedir. Biz de bu yazımızda sizlere Filli Boya bayilik şartları neler sorusunun cevabını vereceğiz. 

Filli Boya Markası, 1988 yılında Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. ismiyle kurulmuştur. Günümüzde bilinen dekoratif boya işine de yıllar 1993 yılını gösterdiğinde başlamıştır. Filli Boya, kaliteli ürünler, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile birlikte ülkemizde herkes tarafından takdir alan bir Türk firması olarak karşımıza çıkıyor. 

Filli Boya, dekoratif boyaya ek olarak pek çok ürün üretmektedir. Bu ürünlerden bazıları aşağıdaki gibidir;

 • İnşaat boyaları
 • Expert ürün grubu
 • Isı yalıtım 
 • Yapı kimyasalları
 • Mobilya boyaları
 • Sanayi boyaları

Boya sektörünün önde gelen markalarından biri olan Filli Boya, hızlı gelişimi ve büyümesi ile birlikte sektörün gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır. Yapılan yeni çalışma ve gelişmelerle birlikte birçok yatırımcı bu sektöre girmenin planlarını yapmaktadır. Siz de hala büyüyen ve gelişmekte olan bu sektöre girerek kazanç elde etmek istemez misiniz?

Filli Boya Bayilik Veriyor Mu?

Boya sektöründen bayilik almak günümüzün en yüksek kar marjı bulunan sektörlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sektörde lider konumda olan Filli Boya, bayilik almayı düşünebileceğiniz en mantıklı markalardan biridir. Bu noktada Filli Boya bayilik veriyor mu sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. 

Filli Boya, ülke genelinde yüksek müşteri potansiyeline sahip bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Filli Boya, kaliteli ürünlerini müşterileriyle buluşturmak için yatırımcılara kapısını açmıştır. Yani bayilik vermektedir.  

Filli Boya Bayilik Şartları Neler?

filli boya garantisi 300x144 - Filli Boya Bayilik Şartları Neler? Franchise Bedeli Ne Kadar? Filli Boya Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

 Filli Boya, bayilik verirken marka bilinirliğini artırmak hedefiyle kaliteden ödün vermeden satışlarını artırmayı da hedefleyerek onları korumayı hedefliyor. Filli Boya, sektördeki diğer markalardan değişik olarak bayilik ücreti istemeden sadece siparişlerin ödemesini talep ederek sürümden kazanmayı düşünen girişimcilere bir fırsat sunma amacındadır. Böylelikle Filli Boya, yatırımcılar ile uzun süreli iş ortaklıkları kuruyor ve firmanın daha da büyümesini hedefliyor. 

Filli Boya markasına başvurabilmek için aşağıdaki şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir. 

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Girişimci ve lider ruhlu olmak
 • Sorumluluk sahibi olmak
 • Boya sektörü konusunda bilgi sahibi olmak ve tecrübesi olmak
 • İyi seviye iletişim ve analiz becerilerine sahip olmak

Bu şartları sağlayan girişimciler https://www.filliboya.com/bize-ulasin.html adresi üzerinden başvurularını ulaştırabilir. 

Filli Boya Franchise Bedeli Ne Kadar?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Filli Boya, ücretsiz bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Filli Boya, franchise sistemine giriş için herhangi bir ödeme ya da maliyet gerektirecek uygulamalarda bulunmamaktadır. 

Filli Boya bayisi olmak isteyen kişiler, ister yeni işletme açsın isterse var olan işletmelerinde Filli Boya ürünlerini satmak istesin, her durumda da markanın yatırımdan istediği tek şey işletmenin bulunduğu lokasyonun hacmine göre belirlenecek teminat tutarıdır. Bu tutarı yatırarak Filli Boya bayiliği alabilir ve ürünleri açtığınız işletmede karlı bir şekilde satmaya başlayabilirsiniz. 

Antika eşya yenileyerek para kazanma yolları hakkında bilgi almak için: Antika Eşya Yenileyerek Para Kazanma Yolları

Filli Boya Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar

Filli Boya bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Filli Boya’Nın pazardaki durumuna bakıldığı zaman müşteriler tarafından çok sık tercih edildiğini görüyoruz. Bu tarz bir şekilde bayilik sahibi olmak oldukça avantajlıdır. Üstelik Filli Boya, bayilik ücreti ve franchise bedeli istememektedir. Bu durumda yatırımcıların yapması gereken tek şey aşağıdaki süreci takip etmektir. 

Filli Boya, bayilik başvurusu yapmak isteyen kişiler aşağıdaki adımları takip etmelidir. 

 • Ticari sicilinin temiz olduğunu kanıtlamak,
 • Filli Boyanın ürün yelpazesine hâkim olmak,
 • Lokasyon seçerek teminat tutarını belirlemek.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Filli Boya bayilik şartları neler sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.