Evde Örgü Şişi Paketleme İşi

Evde örgü şişi paketleme işi hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Örgü örmek, kadınların hobileri arasındadır. Genellikle soğuk havalarda kadınlar örgü işlerine daha çok sarılırlar. Kazak, atkı, eldiven, bere gibi örgü ürünleri kadınların kış aylarında en sık ördüğü eşyalar arasındadır. Bu eşyaları örebilmek için örgü şişi gereklidir. Peki bu örgü şişinden de para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Örgü Şişi Nedir?

Kazak, atkı, eldiven, bere gibi ürünleri örmek için incelik ve kalınlık değerlerine göre farklı numara değerleri bulunan, bambu, plastik, çelik yada demirden üretilen, kısacası örgü örmek için kullanılan gerece örgü şişi denmektedir. Tuhafiye, züccaciye ve butik mağazalarında satılmakta olan örgü şişlerini evde paketleyerek aylık 1500-2000 TL arası ek gelir elde edebilirsiniz. 

Evde cımbız paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde Cımbız Paketleme İşi

Örgü Şişi Nasıl Paketlenir?

Birden on ikiye kadar numaralı olan demir, plastik ve bambu örgü şişleri fabrikalar tarafından sizlere verilir. Karışık olan bu şişleri çeşitlerine ve rakamlarına göre dizmelisiniz. Şişin arka kısmında kaç numara olduğu yazar. Ayırma işleminden sonra şişleri, aynı boyutlardaki şeffaf poşetlere koymalısınız. Her poşete aynı numaradan iki şiş koymalısınız. Her numaradan bir paket olacak şekilde düzine haline getirip paket lastiği ile sarmalısınız. Paketlemeyi bu şekilde yapmanız istenecektir. Bu işlemlerin ardından şişleri kolilere yerleştirerek işi bitirmiş olacaksınız. Ürünler sizden teslim alındığı zaman ödemeyi elden peşin alırsınız. 

Örgü Şişi Paketleme İşi Kaç Para Kazandırır? Başvuru Nasıl Yapılır?

Birkaç aşama tamamlanarak yapılan örgü paketleme işi aylık 1500-2000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Kazanacağınız para çalışacağınız firmaya göre değişir. Ayrıca ne kadar hızlı çalışırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz. Günde birkaç saat ayırarak para kazanabilirsiniz. Bu tarz bir işe başvuru da bulunmak için ek iş veren sitelere göz atabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için evde örgü şişi paketleme işi hakkında bilgi verdik. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur.