Evde Cımbız Paketleme İşi

Günümüz ekonomisinde maddi zorluklar nedeniyle ek gelir elde etmek için insanlar ek iş yapmak zorunda kalıyor. Genç yaşlı fark etmeksizin ek gelir isteyen herkes bu evde yapabilecekleri işlere yöneliyor. Biz de bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için evde cımbız paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım.

Cımbız Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kişisel bakım için kullanılan cımbızları hepimiz biliyoruz. Cımbızlar, mağazalarda satış haline gelmeden birkaç aşamadan oluşan paketleme işleminden geçmektedir. Basit bir şekilde bu adımları yapabilir ve ayda 2500 TL ek gelir elde edebilirsiniz. 

Size bu işi veren firma, işlem yapacağını cımbızları özel ambalajları ile size getirecektir. Aynı şekilde cımbızları koyacağınız özel şeffaf ambalajları da size getirecektir. Tek yapmanız gereken cımbızları teker teker özel ambalajlarına koymak ve ağızlarını kapatmaktır. Bu iş bu kadar basittir. 

Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey eldiven takmaktadır. Cımbız bir kişisel bakım ürünü olduğu için sağlık açısından önemli olduğu için paketleme esnasında ortam temiz olmalıdır ve işi yapan kişi eldiven takmalıdır. Hijyen konusunda ihtiyacınız olanları firma size verecektir. Eldiven, maske ve sıvı sabun verilecektir. Tamamlanan işleri firma görevlisi her gün gelerek alacaktır ve ödemenizi günlük olarak size verecektir. 

Kına tacı süsleme ve paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi

Cımbız Paketleme İşi Kaç Para Kazandırır?

Bu işte sabit bir ücret yoktur. Her firmanın paketleme işinde farklı bir fiyat politikası vardır. Genellikle bu işte günlük 75-100 TL arası ödeme yapılmaktadır. Eğer yaptığınız işten firma memnun kalırsa size devamlı iş verecektir. 75 TL’den hesap yaparsak 2250 ile 3000 TL arası ek gelir elde edebilirsiniz. 

Evde ek iş olarak cımbız paketleme işi yapmak istiyorsanız internet üzerinden ek iş veren siteleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak firmalarla görüşmeye gidebileceğiniz gibi sosyal medya platformları aracılığı ile de bilgi alabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için evde cımbız paketleme işi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!