Evde Boncuk Paketleme İşi 2024

0lLmVP2ii7WGBwGbt - Evde Boncuk Paketleme İşi 2024
Evde Boncuk Paketleme İşi

 Her insan hayatının bir döneminde zaman zaman maddi olarak sıkıntıya düşebiliyor. Özellikle işsiz olanlar ve işi olup da geçim sıkıntısı çeken kişiler başka iş arayışlarında bulunuyorlar. Bu ekonomik zorlukların üstesinden gelmek isteyen insanlar, evde ek iş yaparak para kazanmanın yollarını arıyorlar. Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen birçok üniversite öğrencisi de bulunmakta, ayrıca ev hanımları da bu gruba dahil. Bu sebeple birçok insan evde ek iş yapmaya talep gösteriyor. Evde ek iş yapmanın pek çok avantajı da var. Evde boncuk paketleme işi ile ek gelir elde etmek hayal değil!

Evde olduğunuz için konfor alanınızdan uzaklaşmamış oluyorsunuz ve çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Keyif alarak para kazanmanın tadını çıkarmış oluyorsunuz. Evden yapılan ek iş fırsatlarından biri paketleme işidir. Firmaların birçoğu yeterli personeli istihdam edecek bir sermayeye sahip olamadığı için paketleme işini dışarıdan halletmeye yöneliyorlar. Genellikle de evden çalışacak kişileri tercih ediyorlar. Böylece her iki taraf da kazançlı çıkmış oluyor. Firmalar fazla personel çalıştırmadıkları için karlı oluyorlar, evden çalışan kişiler de bu yol ile kazanç sahibi oluyorlar.

 Evden çalışarak geçimini sağlayanların en çok tercih ettiği ve en çok kazandıran evde ek iş fırsatları arasında boncuk paketleme işi yer almaktadır. İleride okuyacağınız yazımızda, sizlere evinizden boncuk paketleme işi yaparak nasıl kazanç sağlayacağınızı, bu işi nasıl yapabileceğinizi, aylık ortalama ne kadar kazanacağınızı ve nasıl başvuru yapacağınızı anlatacağız. Tavsiyelerimize uyar ve ek işinizde istikrar gösterirseniz ömür boyu bir ek gelir kaynağına sahip olabileceksiniz. Umarız sizler için faydalı bir yazı olur. Şimdiden sizlere iyi okumalar diliyoruz. Hazırsanız yazımıza başlayalım. 

Boncuk Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

 Boncuklar genellikle takı, aksesuar, giyim ve süsleme işlerinde kullanılmaktadır. Tekstil firmaları, takı firmaları, aksesuar firmaları, hediyelik eşya satan birçok firma ve bunun gibi daha fazlası ürünlerinde boncuk kullanır. Ürünlerinden birine ya da bir kaçına mutlaka boncuk takar ya da boncuk işletirler. Bu sebeple boncuk paketleme işi için oldukça talep vardı çünkü bu alanda iş oldukça fazladır. Talepte bulunan firma sayısı da çok fazladır. Talep çok fazla olduğu için haliyle bu boncukların firmalara kısa sürede yetiştirilmesi gerekmektedir.

Bu sebeple bu paketleme işinde birçok insan çalışır ve onlara da kazanç kapısı açılmış olur. 

 Boncuk paketleme işi yapması oldukça basit bir iş modelidir. Tek eksi yanı gözleriniz biraz yorulacaktır. Çünkü bazı boncuk ürünlerinin boyutu ufak olduğu için onları ayıklaması biraz gözünüzü yoracaktır. Bu iş modelinde öncelikli olarak yapacağınız işlem, karışık bir şekilde verilecek olan boncukları tek tek renklerine göre ayırmak olacak. Paketleme işini veren firma yetkilisi, paketleme işlemini nasıl yapacağınızı sırası ile size gösterecektir. Dikkatli izlediğiniz takdirde kolay bir iş olduğunu göreceksiniz. Daha sonra bu ayırmış olduğunuz boncuk modellerini, her bir pakete 100, 200, 300, 400 ve 500 adet gelecek şekilde sayarak koymanız gerekecek.

Paketleri istenilen adetlerde doldurduktan sonra, her paketin üstüne etiket yapıştırıp, boncuğun rengini ya da firmaya göre model kodunu yazıp paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Daha sonra boncuk paketlerini, yine üzerindeki renk ya da model kodlarına göre kolilere yerleştirip firmalara teslim hale getireceksiniz. Sonrasında firma yetkilileri gelip ürünleri kontrol edecekler ve herhangi bir eksik yoksa sizlere ödemenizi yapacaklardır. Teslimat sırasında hasarlı olan paketler tespit edilirse bu hasarlı paketlerin sayısına göre alacağınız ödeme daha az olacaktır. Bu yüzden işinizi büyük bir titizlikle ve dikkatle yapmanızı öneririz. 

İstoç evlere iş veren firmalar ve telefon numaralarını öğrenmek için: İstoç’da Evlere İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

Evde Boncuk Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

5e676b590f254426acd23b27 - Evde Boncuk Paketleme İşi 2024
Evde Boncuk Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

 Bu iş modelinin sürümü fazla olduğu için firmalar ödeme konusunda bonkör davranmaktadırlar. Paketleyeceğiniz her yüzlük, iki yüzlük, üç yüzlük, dört yüzlük ve beş yüzlük paketler için ortalama 1 TL ile 2 TL arasında bir ödeme alacaksınız. Firmalar için önemli olan, verilen işlerin belirttikleri gün ve tarihte teslim edilmesidir. Ayrıca paketleme işlemini yaparken oldukça dikkatli ve titiz çalışmalısınız. Ayrıca ürünlerinizi tam zamanında aksatmadan teslim etmeniz gerekir. Firmalar sizden memnun kaldıkça, düzenli olarak paketleme işi vermeye devam edeceklerdir. Düzgün ve düzenli bir şekilde çalışmanız durumunda boncuk paketleme işinden aylık 2.000 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

 İşinize önem verir düzenli bir şekilde çalışırsanız sizler de evden çalışarak düzenli bir işe sahip olursunuz ve aile ekonominize katkıda bulunursunuz. Boncuk paketleme işi yaparak ayda ortalama 2.000 TL civarında bir ücret alabilirsiniz. Gün içerisinde yeteri kadar boş vaktiniz varsa ve el becerinize güveniyorsanız, aşağıda belirtmiş olduğumuz başvuru formunu doldurup göndererek boncuk paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz, çalışanlarımız tarafından gerekli kontrollerin ardından en kısa sürede onaylanıp dikkate alınacaktır. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda yetkililer sizlerle iletişime geçecek ve ürünleri size gönderip paketleme işini anlatacaklardır. Gördüğünüz gibi oldukça basit bir süreç sizleri bekliyor.  

Sizlere verebileceğimiz bilgilerin ve tavsiyelerin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarız sizler için bilgilendirici bir yazı olmuştur. Ek işler, her insanın bir dönem yapmaya mecbur kaldığı ve yöneldiği bir sektör oluyor. Bizler de bu sebeple sizlere yol göstermeye çalıştık. Evde yapılabilecek ek işlerden birisi olan boncuk paketleme işi hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulmuş olacaksınız. Umuyoruz ki ek iş yapmaya ihtiyaç duymadan güzel gelirler elde ediyor olursunuz. Sizlere hayatta başarılar dileriz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle…