Elmacık Su Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Elmacık Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Damacana su sektörüne Elmacık bayiliği alarak girmeyi düşünüyorsanız bu konu hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu yazımızda Elmacık Su bayilik alma şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. 

Elmacık Su bayilik alımı ve maliyet ücreti birbiri ile ilişkilidir. Bayilik için kullanılacak dükkanın masraflarına göre maliyet şekillenir. Elmacık, bayilik ismi bedelsiz olarak verilmektedir. Dükkanın açılış ve kira masrafları ise bayilik alacak kişi tarafından karşılanır. Elmacık Su bayiliği alım başvurusu, ücreti, şartları, başvuru adresi, su PH değeri hakkındaki bilgileri alt başlıklardan öğrenebilirsiniz. 

Elmacık Su Bayilik Almak ve Şartları

Elmacık Su, birçok kişi tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Elmacık Su, insanların ulaşamayacağı bir yerde olması özelliği ile birçok markadan ayrılmaktadır. İnsan faktöründen etkilenmiyor oluşu oldukça önemli bir detaydır. Kaynaktan çıkarılan su herhangi bir işlem görmeden direkt şişelenmektedir. Elmacık Su 7,96 Alkali PH değerine sahiptir. 

Farklı bir kapak tasarımı ve ambalaj sunan marka, kırmızı tonda bir tasarım kullanmaktadır. Böylelikle mavi kapaklı su firmalarından bu özelliği ile ayrılarak dikkat çekiyor. Ülkenin dört bir yanına hizmet vermek isteyen Elmacık Su, bayilik programını da sürdürüyor. Damacana su sektörüne katılacak olanlara uygun şartlarda bayilik vererek kendi damacana su satış merkezini kurmak isteyenlerin başvurularını kabul ediyor.

Elmacık Su Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Elmacık Su bayilik ücreti ne kadar öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 

 • Elmacık, bayilik için kullanılan isim üzerinden herhangi bir ödeme talep etmez.
 • Bayilik ismi ücretsiz olarak verilir.
 • Bayilik açılışı için harcanan dükkan kirası, dükkan dekoru, ürünlerin Elmacık markasından alımı ve bayiliğe araç alımı işlemlerine ilişkin ödemeler ise kişi tarafından karşılanır.
 • Tüm bu masraflar karşılanarak, Elmacık bayiliği toplamda 25 ila 35 bin TL arasında ücret ödenerek açılır.

Elmacık Su Bayiliği Şartları Neler?

127280 400 300x200 - Elmacık Su Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Elmacık Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Elmacık Su bayiliği şartları neler merak ediyorsanız bu başlık altında aradığınız cevapları kolaylıkla bulabileceksiniz. 

 • Elmacık Su bayiliği şartları arasında, bayilik için başvuru yapan kişilerin 18 yaşının üstünde olması koşulu yer alır.
 • Bayilik alım şartları arasında, lojistik koşulların sağlanabilmesi ve su damacanası taşınması için araç sahibi olması koşulu yer alır.
 • Kişinin açacağı bayiliğin açılış masraflarını, iç dekorunu ve Elmacık ürünlerinin alımını gerçekleştirebilmesi koşulu aranır.
 • Bu koşulların sağlanması ile kişinin kendine ait bir firma açılışı yapması ve bu firma ismi ile bayilik için Elmacık markasına başvurması koşulu aranır.
 • Kişinin bayilikte çalışacak olan personele ilişkin seçim yapması ve çalışan personel bulundurabilme koşulu aranır.

Bu şartları sağlayan kişiler başvuru yapabilmektedir. 

Munzur Su bayiliği hakkında bilgi almak için: Munzur Su Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Munzur Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Elmacık Su PH’ı Kaç?

Elmacık Su PH değeri hakkında bilinenleri aşağıda sizler için sıraladık;

 • Elmacık su PH değeri, içilebilir damacana su PH değeri standartlarına uygunluk taşır.
 • Elmacık su PH değeri 7.96 olarak belirlenmiştir.
 • Bu değer kanda yer alan alkali seviyesi belirlenmesinde etkili rol oynayıp, insan sağlığına pozitif etki yaratır.
 • Bayilik alımı yapan kişiler, uygun PH değerlerine sahip damacana su satışı yapabilir.

Elmacık Su Bayiliği Başvurusu İnternet Adresi

Elmacık Su bayiliği ile ilgili başvuru yapabilmek için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

 • Elmacık Su bayiliği için müracaat, internet adresi üzerinden yapılır.
 • Bu adrese giriş yapılıp, başvuru formunda yer alan sorulara yönelik gerekli bilgiler doldurularak, başvuru işlemi sağlanır.

Elmacık Su Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Elmacık Su bayiliği başvurusu nasıl yapılır öğrenmek için doğru adrestesiniz. Aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

 • Tarayıcı aracılığı ile, ‘’ elmaciksu.com.tr/tr/bayilik-basvuru-formu/ ‘’ adresine giriş yapın.
 • Açılan sayfada yer alan boşluklara, 3. Başlıkta yer alan koşulları sağlamak adına şirket açılışı yapan kişinin ismi, soyismi, firmasının kuruluş yılı, vergi numarası, şirket adresi, cep telefonu numarası, hizmet vermek istediği bölgeler yazılıp, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Bu adımların tamamlanması ile bayilik için başvuru sağlanır.
 • Başvuru formu incelenir ve olumlu bulunan kişilere, telefon yoluyla ulaşım sağlanır. Başvuru onayı alan kişiler, Elmacık Su bayiliği almaya hak kazanırlar.
 • Başvurusu onaylanan kişilerin firma adreslerine ziyaret yapılarak, Elmacık Su bayiliği alım formunun doldurulması ve imzalanması, koşulların detaylı görüşülmesi sağlanır.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Elmacık Su bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.