Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar 2021

2911486 810x458 - Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar 2021
Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

Çiğ köfte bayilik veren firmalar hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu firmaların bayilik şartları ve bedeline de bu yazımızda kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Çiğ köfte bayiliği alarak iş sahibi olmak istiyorsanız sizler için araştırıp bir araya getirdiğimiz bayiliklerden birini seçerek 

Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Söz konusu çiğ köfte olunca Hacıalioğlu akıllara gelen ilk isimler arasında kendine yer buluyor. 1999 yılından itibaren bu sektörde bulunan ve her geçen gün büyümeye devam eden marka, yeni bayilikler vermenin planlarını yapıyor. Ülke genelinde 600’ü geçen bayi sayısı bulunan marka, sadece 5 bin TL karşılığında bayilik veriyor. Bayilik ile ilgili ilk ay ihtiyaç duyacağınız her şey tarafınıza verilecek. KOSGEB üzerinden hibe alınmasına destek sağlayan firma, 5 bin TL’yi 12 taksit ile ödeme fırsatını da girişimcilere sunuyor. 

Ziyafet Çiğ Köfte

Yıllar 2005’i gösterirken kurulan ve günümüzde Türkiye’sinde bayi sayısı 500’ü geçen Ziyafet Çiğ köfte, yeni bayilik verme fikrine sıcak bakıyor. Minimum 10 bin  TL bedel isteyen marka, 15 metrekare üstünde alan ve 3 metre ön cephesi olan dükkanlara franchise vermektedir. Marka, her noktaya bayilik vermemektedir. Dükkanların yürüyüş yolunda ve yüksek potansiyel içermesine özen gösteriliyor. Marka, bayilerine reklam, fizibilite, pazarlama, ürün ve bölge koruma destekleri de veriyor. 

Battalbey Çiğ Köfte

Battalbey, 2003 yılında kurulan ve hızla büyüyen bir marka olarak günümüzde 3000 bini aşkın satış noktası ile sevenlerine hizmet vermeye devam ediyor. Bayilik ücreti talep etmemesi ile dikkat çeken marka, girişimcilere kendi imkanları ile bayi sahibi olma şansı tanıyor. Firmanın talepleri doğrultusunda dükkan şekilleniyor ve ürün siparişi veriliyor. 

Tatlıses Çiğ Köfte

Yıllar 2010’u gösterirken kurulan ve 300 bayiye kısa bir sürede ulaşan Tatlıses Çiğ Köfte, TV reklamları ile sektöre oldukça hızlı bir giriş yapmıştır. 20 bin TL yatırım sermaye ile kurulabilen Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği içerisinde pide, künefe çeşitli tatlılarda bulunabilir. Marka, KOSGEB hibesi, reklam, pazarlama ve fizibilite gibi çeşitli destekleri vermektedir. 

Komagene Çiğ Köfte

2005 yılında kurulan Komagene Çiğ Köfte, oldukça kısa bir sürede büyüyüp gelişmiştir. Günümüzde 1000’den fazla bayisi bulunan Komagene, yeni bayilikler vermeye oldukça sıcak bakıyor. İsim hakkı + KDV ile çalışan Komagene, 6000 metrekare kapalı alan ile ülkenin en büyük üretim tesislerinden birine sahiptir. Yürüyüş yollarında olan dükkanlara bayilik vermeye sıcak bakıyor. Marka, bayi adaylarının 1 hafta boyunca İstanbul’da seminer eğitimi alınması gerektiğini söylüyor. Bayi kurulum sürecinde reklam, pazarlama, ve fizibilite gibi konularda marka girişimcilere yardım ediyor. 

Çiğköftem Çiğ Köfte

300’den fazla bayiliği bulunan bu marka, ücretsiz bir şekilde bayilik veriyor. Marka, bayilik kurma sürecine harcanan paranın 3-5 ay içerisinde amorti edeceğini söylüyor. İnsan ve araç trafiğinin daha fazla olduğu yerlere bayilik vermeye yakın olan Çiğköftem Çiğ Köfte, fizibilite, reklam, eğitim ve pazarlama desteği olanağı sağlıyor. 

Maksat Çiğ Köfte

Son zamanlarda sektörün bilinen isimleri arasında bulunan Maksat Çiğ Köfte, 20 metrekare üzeri dükkanlara bayilik vermeye sıcak bakıyor. Bayilik giriş paketi 6 bin TL iken zaman zaman bayilik kampanyalarını da girişimcilere sunuyor. Bayi, aşağı yukarı 7 gün içerisinde hazırlanıyor. Bayi adayları, pazarlama, eğitim ve reklam desteği de almaktadır. 

Sırrı Usta Çiğ Köfte

İstanbul’da daha çok şubesi bulunan Sırrı Usta Çiğ Köfte, ücretsiz bayilik veren markalar arasında bulunuyor. 70’den daha fazla bayiliği bulunan Sırrı Usta Çiğ Köfte, pazarlama, reklam ve satış gibi eğitimleri de bayi adaylarına veriyor. Bayilikler, markanın talepleri doğrultusunda şekillendiriliyor. 

Taksim Çiğ Köfte

cig kofte buzlukta saklanir mi - Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar 2021
Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Kısa sürede 100 bayilik hedefini gerçekleştirmek isteyen Taksim Çiğ Köfte, esnek koşullarda bayilik vermektedir. Markanın bayilik bedeli, 6.500 TL olarak karşımıza çıkıyor. Yaptığınız yatırım yaklaşık 5-8 ay içerisinde geri döner. Marka, eğitim, proje, pazarlama, yer seçimi ve reklam gibi konularda bayi adaylarına yardım da ediyor. 

Tarihi Antep Çiğ Köfte

2002 yılında Konya ilinde kurulan ve kısa bir süre içerisinde İç Anadolu’da marka haline gelen Tarihi Antep Çiğ Köfte, 170 bayi sayısını almayı başarmıştır. Franchise bedeli istemeyen marka, bayilik almak isteyenlere 4.900 TL’lik paketini sunuyor. Bayilik almak isteyen kişiler, yürüyüş yolu üzerinde ve görünür yerlerde dükkan seçmelere gerekiyor. Bayi, ortalama 1-2 hafta içerisinde hazır hale geliyor. 

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

Yıllar 2005’i gösterirken kurulan ve ülke geneline yayılmayı başaran Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi, bayilik için franchise bedeli talep etmemesine karşın bayi kurulumları için birtakım şartlar sunuyor. Aşağı yukarı 20 bin TL yatırım bedeli ile bayilik alabilirken yatırdığınız miktarı 8 ay içerisinde geri alabilirsiniz. Reklam katılım payı almayan marka, fizibilite, eğitim ve pazarlama gibi destekler de veriyor. 

Kasap bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Bayilik Veren Kasaplar 2021

Taşkale Çiğ Köfte

5 bin TL bedelle bayilik alabileceğiniz Taşkale Çiğ Köfte, 2002 yılında kurulan ve sektörde tanınan bir marka haline gelmiştir. Kurulumu 7-8 gün içerisinde gerçekleştiren marka, dükkan lokasyonu ve firma özellikleri konusunda herhangi bir sınırlama koymuyor. Bayilere, eğitim, pazarlama ve reklam gibi destekler veren marka, bayilik veren çiğköfte firmaları arasında kendine yer bulmayı başarıyor. 

Serince Çiğ Köfte

İstanbul’da 2005 yılında kurulan Serince Çiğ Köfte, 30 metrekare üzeri alanlara çiğ köfte bayiliği vermektedir. Ülke genelinde 30’u aşkın bayili olan marka, kısa süre içerisinde 100 bayi hedefini gerçekleştirmek istiyor. Ortalama 10 bin TL’lik bayilik giriş bedeli ile bayilik olanağı sağlıyor. Yeni büyüyen bir marka olması ile oldukça yoğun bir şekilde destek alıyor. 

Zarif Çiğ Köfte

Zarif Çiğ Köfte, ülke genelinde bulunan 80’i geçik bayisi ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bayilik giriş paketi 4.900 TL olarak karşımıza çıkarken dükkan seçimi, yürüyüş ya da araç trafiğinin fazla olduğu yerlerde seçiliyor. Bayi kurulumu ortalama 7 gün içerisinde kuruluyor.

Gazi Çiğ Köfte

Ülke genelinde 100 bayisi olan ve bu sayısı en kısa sürede artırmak isteyen Gazi Çiğ Köfte, 2000 yılı itibari ile sektörde bulunuyor. Franchise bedeli talep etmeyen marka, reklam katılım payını da bayilere yansıtmıyor. Bayilik paketleri bulunan Gazi Çiğ Köfte, 6 bin TL’lik giriş paketi ile girişimcileri bekliyor. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için çiğ köfte bayilik veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur.