Bayilik Veren Kasaplar 2021

1604932572077 kassap 1 - Bayilik Veren Kasaplar 2021
Bayilik Veren Kasaplar

Günümüz dünyasında, normal kasaplar, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayamadığı için şarküteri işletmelerinde hızlı bir artış yaşanıyor. Bu gelişmeleri yakından takip eden büyük firmalarda şarküteri bayiliği vermenin mantıklı bir hareket olacağını düşünmeye başlıyor. Ülkemizde henüz çok sayıya ulaşmasa da şarküteri bayiliği veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar yüksek bir yatırım talep etmemektedir. İş ve sektör hakkında eğitim almak istiyorsanız bu isimleri değerlendirebilirsiniz. Bayilik veren kasaplar hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Namet

Türkiye’nin en büyük ve en önemli şarküteri firmalarından biri olan Namet, çok uzun zamandır bu sektör içinde bulunmaktadır. Şarküteri bayiliği almayı düşünüyorsanız Namet ile kesinlikle görüşmenizi tavsiye ediyoruz. 200 farklı ürünü sevenleri ile buluşturan Namet, brüt kar marj oranı aşağı yukarı %70 olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’de en büyük 500 şirket arasında bulunan Namet, yıllar 2014’ü gösterirken Maret’i de aynı çatı altında buluşturarak ülkenin lider et üreticisi olmayı başardı. 

Namet Şarküteri Bayilik İletişim: +90 262 658 22 22

Altınkaya

kasap 420x470 2 - Bayilik Veren Kasaplar 2021
Kasap Bayiliği Nasıl Alınır

1967 yılında İstanbul ilinde aile şirketi olarak kurulan Altınkaya, 21. yüzyıl başlarında 10 bin ton üretim kapasitesi ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Altınkaya, Et ve Et Mamülleri tecrübesi ve titiz çalışma prensiplerinden ödün vermeden sadece dana, sığır, piliç ve hindi etlerinin işlendiği et mamulleri üretiminde sektörün lider kuruluşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Onlarca çeşidi ile birlikte sevenlerine hizmet veren Altınkaya, hatasız üretim yapan firma gerekli belgeleri de tamamlaması ile bu sektördeki güvenilir firmalardan biri olduğunu kanıtlıyor. 

Altınkaya Şarküteri Bayilik İletişim: +90 216 378 79 45

Etaş Et

Etaş Et, 2013 yılı ile birlikte bu sektörde büyük gelişme gösteren firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kurulduğu günden bu yana seçkin firmaların et tedarikçisi konumunda bulunan Etaş Et, Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 34-0035 nolu izni ile üretim faaliyetlerini sürdürmek ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı kalite belgeleri TSE, ISO9001:2008 ve HACCP standartlarında üretim yapmaktadır.

Etaş Et Şarküteri Bayilik İletişim: +90 216 527 09 00

Naret

1963 yılında bu sektöre adımını atan Naret, Atışalanı et pazarı adı ile küçük bir kasap dükkanı ile çalışmalarına başlamıştır. Bu küçük yer müşteriler ile Naret lezzettinin ilk buluştuğu yerdir. Bu karşılaşma, yıldan yıla gelişip büyüyerek günümüzde Naret firmasını zirveye oynayan bir firma haline getirmiştir. Geride kalan süreçte Naret, bünyesinde birçok marka bulunması ile güçlü bir kurumsal yapı sahibi olmuştur. 

Naret Şarküteri Bayilik İletişim: 0212 431 60 60

Baklava bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Baklava Bayiliği Veren Firmalar 2021

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için bayilik veren kasaplar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz!