CarrefourSA Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? CarrefourSA Bayiliği Nasıl Alınır?

Market açmayı düşünen kişiler dev süpermarketler ile çalışarak onların desteğini almayı ve bununla birlikte markanın popülerliğinden de yararlanmanın hesabını yapıyor. 2021 yılı ile birlikte bu sektöre girmek isteyen kişiler süpermarket zincirlerinden bayilik almayı hedefliyor. Tam bu noktada CarrefourSA bayilik alma şartları hakkında bilgi talep eden birçok kişi ortaya çıkıyor. Biz de sizlere bu konu hakkında gerekli bilgileri vermeye çalışacağız. 

Dünya perakende satış sektörünün en büyük isimlerinden biri olan ve ilk mağazasını yıllar 1963’ü gösterirken Fransa’da açan Carrefour ve Sabancı Holding işbirliği ile ortaya çıkan CarrefourSA ilk mağazasını İstanbul-İçerenköy’de açmıştır. 700’e yakın mağazası ile birlikte 55 şehirde çalışmalarını sürdürmektedir. 

Yaptığımız araştırmalar sonucunda CarrefourSA markasının bayilik vermediğini fark ettik. Firma, mağaza kalitesini istedikleri standartta tutmak için bütün mağazalarını kendi imkanları ve yatırımları ile açmıştır. Yani marka dışarıdan kimseye franchise vermemektedir. Bu sebepten ötürü herhangi bir girişimci CarrefourSA şubesi açmamaktadır. 

Günümüze kadar açılmış olan yaklaşık 700 CarrefourSA şubesini marka tamamen kendi imkanları ile kurmuştur. Bu karar girişimcileri üzüyor olsa da yakın zamanda bu fikir değişecek gibi görünmüyor. 

Migros bayilik veriyor mu öğrenmek için: Migros Bayilik Veriyor Mu – Şartları Nelerdir? (2021)

CarrefourSA Kiralık Yer Önerisi

CarrefourSA markası bayilik vererek çalışmadığı için bu markayı işletme hakkında sahip olmadığınızı fark etmişsinizdir. Her ne kadar CarrefourSA markasından bayilik alamıyor olsanız da firmaya dükkan kiralaması yaparak kira geliri elde edebilirsiniz. 

Her sene belirli bir yatırım planı oluşturarak mağaza açılışları yapan CarrefourSA, sık sık yeni mağaza yerlerine ihtiyaç duyar. CarrefourSA resmi internet sitesi aracılığı ile mülk sahibi olanların kendilerine kiralık yer önerisi yapmasını beklemektedir. 

CarrefourSA şubesi kurulabilecek büyüklüğe sahip bir dükkanınız bulunuyorsa bunu firmaya ileterek değerlendirme yapmalarını talep edebilirsiniz. Yapılan inceleme sonrasında olumlu ya da olumsuz sonuç tarafınıza iletilecektir.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için CarrefourSA bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşme, hayatta başarılar diliyoruz.