Bayramefendi Bayilik Şartları Neler? Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayramefendi Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Kültürümüzün vazgeçilmez öğelerinden biri olan kahve ile sosyalliği temel yerlerinden biri olan kafe kültürü birleşince ortaya Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi çıkıyor. Biz de bu yazımızda Bayramefendi bayilik şartları neler size bilgi vereceğiz hazırsanız hemen başlayalım. 

2011 yılından beri çalışmalarını sürdüren marka,  köklü kurumsal yapısı, alanında uzman ekibi ve kahve sektöründeki tecrübeleri ve 73 ilde 175 franchise ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Veriyor Mu?

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, ülkenin dört bir yanına en kaliteli hizmeti sunmak için durmak bilmeden çalışıyor ve bayilik hizmeti veriyor. Bayramefendi, sadece bayilik verip sizi bir kenara bırakan isimler arasında bulunmamaktadır. Tam tersine, inşaat öncesi ve sonrası süreçlerde daima yanınızda olur. Şube açılışından çok sonra bile pazarlama faaliyetleri ve işletme koçluğu ile yatırımcılarını asla yalnız bırakmaz. 

Personel seçimi ve eğitimi konusunda da markadan yardım alabilirsiniz. Ek olarak düzenli şube ziyaretleri ile yatırımcıların satış verilerini inceleyip olası sorunlar için önlemler almasına yardım ediyor. Kaliteli hizmetin sürdürülebilir olması için elinden gelen her şeyi yapıyor diyebiliriz. 

Starbucks bayilik alma hakkında bilgi almak için: Starbucks Bayiliği Nasıl Alınır? Starbucks Franchise Veriyor mu? (2021)

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Şartları Neler? 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik şartları neler öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşte o şartlar;

1- Girişimci bir kişilik ve başarılı bir iş geçmişi
2- Finans ve Personel yönetiminde tecrübe
3- Kişisel, yönetimsel ve kurumsal anlamda gelişim hedefi
4- Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesi ilkesi
5- Kendi işini yapma arzusu ve enerjisini işine harcayabilme isteği
6- İnsan ilişkileri konusunda yapıcı bir yaklaşım ve motivasyon. 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayramefendi Osmanli Kahvecisi 300x225 - Bayramefendi Bayilik Şartları Neler? Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayramefendi Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi franchise bedeli ne kadar öğrenmek için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Franchise bedeli ile ilgili bilmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir;

 • Öncelikle Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi franchise bedeli için fiyatlar m² büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.
 • Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti, mekânın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ortalama m² başına maliyet açık ve kapalı toplam 300 m² bir dükkân için 2.500 + KDV’dir (Dükkân büyüklüğü arttıkça birim başına metrekare maliyeti azalmaktadır.).
 •  Yeni açılacak franchise işletmeye, mekânın büyüklüğüne göre ortalama; Mutfak ekipmanları 125.000 TL + KDV, ilk gıda 60.000-75.000 TL + KDV, züccaciye ve otomasyon 95.000 TL + KDV değerinde ürün gönderilmektedir. 
 • Franchising bedeli konseptlere göre aşağıdaki gibidir; 
 • – Mağaza 115.000 TL + KDV’dir. 
 • – Ekspres 50.000 TL + KDV’dir.
 • – Konteyner 35.000 TL + KDV’dir. 
 • – Kiosk 25.000 TL + KDV’dir. 
 • Tüm franchise işletmelerine, açılış sırasında 7 gün boyunca eğitim desteği verilmektedir. 
 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, sadakat bedeli almamak ile birlikte reklam ve lojistik hizmetleri bedeli aylık ciro üzerinden %3’tür. 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Kendine has konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine özgü dekorasyonu ile kahve sevenlere hizmet veren marka, Türk kültürünü buram buram yansıtmaktadır. Siz de Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayiliği almak istiyorsanız başvuru sürecindeki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup göndermelisiniz. Başvuru formunu firmanın kendi sitesinden bulabilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler bu süreçte işinize yarayacaktır. 

 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayiliği için, Franchising Bedeli 125.000 TL + KDV’dir. Bunun yanında, işletmenin açılacağı mekânın durumuna göre değişiklik gösteren bir tasarım maliyeti mevcuttur. Bu ücret ortalama olarak metrekare başına 3.000 TL + KDV dir (200 m2 bir mekân için 600.000 TL).
 • İşletmenizin için gerekli Makineler, Otomasyon Sistemleri, Temizlik Malzemeleri, Sarf Malzemeleri vb. ürünler için ortalama olarak 130.000 TL + KDV gibi bir ücret talep edilmektedir. Bu ücret, mekanınızın boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.
 • İşletmenizde ilk olarak sunulacak ürünler için, yine mekânın büyüklüğüne göre yine değişiklik gösterecek, gönderilecek ilk ürünlerin maliyeti ortalama olarak 75.000 TL +KDV ‘dir.
 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi açmak için, minimum 200 m2 büyüklükte, açık alana sahip bir mekân gerekmektedir. Lokasyona bağlı olarak, farklı ölçüler ve konseptler de değerlendirilebilmektedir.
 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, ayrıca sadakat bedeli almamakla birlikte reklam ve lojistik hizmetleri bedeli olarak aylık ciro üzerinden %3 pay almaktadır.

Ortalama bir maliyet çıkarmak gerekirse gereken sermaya 750 bin ile 1 milyon 250 bin  TL arasındadır diyebiliriz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Bayramefendi bayilik şartları neler konusuna değinmeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik oluşturmayı başarmışızdır.