Baklava Bayiliği Veren Firmalar 2024

Tatlı denince aklımıza gelen ilk isimlerden biri baklavadır. Sadece ülkemizde değil dünya genelinde birçok kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Baklavanın yapıldığı sektörde oldukça dinamik bir sektör olarak karşımıza çıkıyor. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza baklava bayiliği veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.  Ülke olarak tatlıya olan düşkünlüğümüz çok fazla olduğu için bu tarz işler doğru planlama ile yapıldığı zaman getirisi yüksek işlerden biri oluyor.

Tosun Paşa Baklava Bayiliği

Baklava bayiliği veren firmalar listemizde ilk olarak Tosun Paşa Baklava hakkında bilgi vereceğiz. Tosun Paşa 1998 yılında Urfa ilinde kurulmuştur. 2020 yılı ile birlikte firma, bayilikler vermeye başlamıştır. Oldukça kısa süre içerisinde şube sayısını arttıran Tosun Paşa, günümüzün en moda baklava işletmeleri arasında kendine yer bulmaktadır. Bayilik almak için 45 bin TL sermayeye ihtiyaç duyacaksınız. Bununla birlikte 5 bin TL isim hakkı bedeli vardır. Yaptığınız yatırımı 6-8 ay arasında geri alabilirsiniz. Baklava sektöründe önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Seçtiğiniz dükkanın yeri çok önemlidir. Ek olarak temizlik ve hijyen konusuna dikkat etmeniz gerekiyor.  

Zeyrekoğlu Baklava Bayiliği

Zeyrekoğlu Baklava da listemizde kendine yer buluyor. Bu firma ile çalışmak için 25 bin TL sermayeye ihtiyacınız olacaktır. Zeyrekoğlu Baklava isim hakkı talep etmemektedir. Yaptığınız yatırımı 3-6 ay arasında geri alabilirsiniz. Metrekare başına kurulum maliyeti 1.000 TL’dir. Firma, personel desteği, proje desteği, pazarlama ve ortak reklam gibi alanlarda da sizlere gereken destekleri sunmaktadır.

İzol Baklava Bayiliği

Elinde bulundurduğu baklava çeşitleri sayesinde oldukça geniş bir müşteri yelpazesi bulunan İzol Baklava bayiliği almak için 130 bin TL sermaye gerekiyor. Bununla birlikte isim hakkı bedeli de 50 bin TL’dir. Yaptığınız yatırım 2-6 ay içerisinde geri dönmektedir. 1976 yılından itibaren çalışmalarına devam eden İzol Baklava, birtakım şartlar sunmaktadır. İç ve dış mimari dekorasyon firmanın kriterlerine göre hazırlanmalıdır. Baklava işletmenizin açılım süresi aşağı yukarı 20 gündür.  

Nacaroğlu Baklava Bayiliği

Nacaroğlu Baklava, 40 bin TL sermaye ile bayilik başvurularını beklemektedir. Antep merkezli olarak kurulan firma, isim hakkı bedeli istememektedir. 18-24 ay arasında yatırımınızı geri alabilirsiniz. Firma size normal, butik ve kiosku tarzında 3 çeşit mağaza sunuyor. Ek olarak birtakım girişimci özelliklerde aranıyor.  

Hamido Baklava Bayiliği

40 yıldır bu sektörde bulunan Hamido Baklava, 50 bin TL sermayeye ihtiyaç duyuyor. Ayrıca 30-50 bin TL arasında bir isim hakkı bedeli bulunmaktadır. Yaptığınız yatırım 6-24 ay geri dönecektir. Sermayeniz varsa ve gerekli girişimci özelliklerini taşıdığınızı düşünüyorsanız Hamido Baklava firması ile çalışabilirsiniz. Firmanin sizlere birçok alanda destek vereceğini de unutmadan söyleyelim.  

Hacı Mehmet Baklava Bayiliği

Hacı Mehmet Baklava bayiliği almak için 120 bin TL gibi bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır. 40’a yakın ürün sunan Hacı Mehmet Baklava, 50-60 metrekarelik bir alana ihtiyaç duymaktadır. Tabii ki yaya ve araç trafiğinin fazla olduğu bir yer olması gerekir. Metrekare kurulum maliyeti bin TL’dir. Yaptığınız yatırım 12-18 ay arasında size geri dönecektir. Firma, sizlere personel ve eğitim desteği, ortak reklam ve proje koruması, el kitabı ve yer seçimi gibi konularda da gerekli destekleri verecektir.

Değirmencioğlu Baklavaları Bayiliği

Değirmencioğlu, müşterilerine yeni standartlarda hizmet vermektedir. Hem ürün çeşidi fazladır hem de yatırımcısına birçok destek vermektedir. Bu firmadan bayilik alabilmek için 50 bin TL sermaye yeterli olacaktır. Firma, personel desteği, eğitim ve proje desteği, el kitabı ve yer seçimi gibi konularda girişimcilere destek vermektedir. 

Hacı Sayid Baklava Bayilik

Hacı Sayid Baklava bu sektörde başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eden ve şube sayısına ulaşan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Birçok ürünü bünyesinde bulunduran firma, 100 bin TL + KDV isim hakkı ile çalışmaktadır. İş yeri seçiminde size destek veren firma en az 150 metrekare, açık alanda ise 50 metrekare bir alan istemektedir. Gerekli özellikleri karşıladığınızı düşünüyorsanız firmanın başvuru formunu doldurup bayilik görüşmesi yapabilirsiniz. 

Mehmet Usta Baklavaları Bayiliği

Mehmet Usta Baklavaları da bu sektörde oldukça popüler olarak adından söz ettirmektedir. Girişimcilerden birtakım şartları yerine getirmesini isteyen firma, şartlar karşılanıyorsa bayilik vermeye sıcak bakıyor. Firma sizlere reklam desteği, bölge koruması, personel ve eğitim desteği gibi konularda çeşitli avantajlar sunuyor.

Baharat bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Baharat Bayiliği Veren Firmalar 2024

Hacıbey Baklavaları Bayiliği

1996 yılında kurulan ve o günden itibaren sevenlerine hizmet veren Hacıbey Baklavaları, farklı tatlar ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu firmadan bayilik almak istiyorsanız bayilik şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Firma isim hakkı ve sermaye tutarı hakkında gerekli bilgileri bayi adayları ile görüşme sırasında vermektedir. 

Kaşıbeyaz Baklava Bayiliği

40 yılı geçen bir süredir baklava sektöründe bulunan Kaşıbeyaz Baklava, yeni bayilikler ile daha da büyümeyi düşünüyor. Bayilik için 100 bin TL sermaye işinizi görecektir. Firma ile çalışmak isterseniz 250 bin TL’ye kadar yatırım yapabilme olanağı vardır. Birçok şehirde bayilik açmak isteyen firma, işyeri seçiminde sizlere yardım etmektedir. Bununla birlikte personel desteği ve kurulum maliyetleri konusunda da sizlere gereken destekleri sunmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için baklava bayiliği veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir yazıda görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz.