Aydın Evde Ek İş Fırsatları

Aydın şehrinin ekonomisi tarım ve turizm üzerinedir. Tarım alanında bitkisel ürünlerde ilk ondadır. İncir, Kestane, Zeytin, Pamuk, Enginar, Çilek, Yer Fıstığı, Mandalina ve Kereviz en çok üretilen tarım ürünlerinin başında yer alır. Son zamanlarda sanayileşme olduğunu da söyleyebiliriz. Aynı zamanda ek iş fırsatları da barındırmaktadır. Biz de bu yazımızda Aydın evde ek iş fırsatları hakkında bilgi vereceğiz. 

Tekirdağ ek iş fırsatları hakkında bilgi almak için: Tekirdağ Ek İş Fırsatları

Aydın Evde Ek İş Fırsatları

Aydın evde ek iş fırsatları aşağıdaki gibidir;

Hediyelik Eşya İşi

Aydın ili adeta bir turizm cennetidir. Gelen turistlerde birçok hediyelik eşya satın almaktadır. El yapımı bileklik, kolye, halhal, küpe, çanta süsü gibi hediyelik eşyalar ilgi görmektedir. Bu ürünlerin imalatını ve satışını yapan işletmeler vardır. Bu işletmeler ile anlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken işin araç gereçleri firmalar tarafından size verilir. Zamanında teslim etmeye dikkat ettiğiniz sürece aylık 1200-1600 TL ek kazanç sağlayabilirsiniz. 

Kereviz Sapı Temizleme İşi

Tarım alanında en çok üretilen ürünlerden biri kerevizdir. Toplanan kerevizler temizlendikten sonra işlenmeli ve fabrikalar gönderilmelidir. Tarlalardan toplanan bu ürünlerin sapını kesip temizleyerek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş modeli aracılığı ile 1500-2000 TL ek kazancı cebinize koyabilirsiniz. 

Paketleme İşi

Ülkemizin bütün illerinde olduğu gibi Aydın’da da en çok tercih edilen ek iş modeli paketleme işleridir. Aydın’da bulunan fabrikalar yoğun oldukları dönemlerde paketleme işlerini dışarıda yaptırmaktadır. Bu dönemlerde paketleme işleri alabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. 

Davetiye İşi

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gezi, düğün, nikah nişan, kına ve iş toplantıları gibi birçok organizasyon düzenlenir. Bu dönemlerde yoğun olan firmalar, davetiyelerin hazırlanması ve katlanması gibi işleri ek iş olarak evlere vermektedir. Günlük veya haftalık olarak gelen işler ile ek gelir elde edebilirsiniz. 

Nikah Şekeri İşi

Davetiye işinde olduğu gibi nikah şekeri işinde de organizasyon firmalarının özel olarak hazırladığı nikah şekerlerini düzenleme ve paketleme işlemlerini yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Aydın’da yaşıyor ve bu işlerden birini yapmak istiyorsanız internet üzerinden ek iş veren siteleri gezerek başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya aracılığı ile de işler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Direkt olarak firmalar ile görüşmeye de gidebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Aydın evde ek iş fırsatları hakkında bilgi verdik. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!