Sokak Kahvecisi Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Sokak Kahvecisi Bayiliği Nasıl Alınır? (2022)

09022019112044 sokak kahvecisi bayilik franchise gorsel 2 - Sokak Kahvecisi Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Sokak Kahvecisi Bayiliği Nasıl Alınır? (2022)

Günümüz dünyasında herkes gerek çalışırken gerekse arkadaşlarıyla veya sevdikleriyle dışarıya çıktığı zaman birer bardak kahve içerek iki lafın belini kırmak istemektedir. Bu kadar sık talep gören sıcak içecek türü olan kahve ile ilgili iş fikirleri de doğal olarak ortaya çıkıyor. Birçok girişimci bu durumu fark ederek kahve satan bir işletme açarak kendi işinin sahibi olmak istiyor. Biz de bu işi başarılı bir şekilde yapan Sokak Kahvecisi bayilik alma şartları hakkında sizler için bir araştırma yaptık ve bu içeriği hazırladık. 

Kahve seven insanlara eşsiz bir kahve içme tecrübesi yaşatmak istiyorsanız Sokak Kahvecisi ile çalışmak doğru tercihlerden biri olacaktır. Siz de bu sektöre girmek istiyorsanız Sokak Kahvecisi isminin bayilik verdiğini söyleyebiliriz. Her yeni bayi açılışında müşterilerini mutlu etmeyi başaran firma, yeni ortaklıklar ile gözünü daha da yukarılara dikiyor.

Sokak Kahvecisi Bayilik Alma Şartları ve Özellikleri

1- Sokak Kahvecisi ismi ile çalışmak istiyorsanız mutlaka girişimci ruha sahip çalışkan bir kişiliğiniz olmalıdır. Ayrıca bu işi severek yapacaksanız başvurularınızı bekliyoruz.

2- Kahve sektörüne bizimle birlikte girmeye karar verdiyseniz sizlere en özel ürünlerimizi maksimum güvenlik sağlayarak gönderiyoruz. Biz gönderiyoruz siz sadece kapıdan teslim alıyorsunuz.

3- Açacağınız bayinin dekorasyon ve tadilatı Sokak Kahvecisi politikasına uygun olmalıdır. Sizler için hazırda tuttuğumuz konsept sayesinde şubenize gelen kahve severlere keyifli vakit geçirecekleri ortamı vaad edebileceksiniz. 

4- Hangi bölgede ve tam olarak nerede bayi açmak istediğinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Bu bölge bizim tarafımızda incelenip analiz edildikten sonra uygun görülürse projelendirme kısmına geçilecektir. 

5- Bayinin konumunu seçerken oldukça titiz davranmanız gerekmektedir. İnsanların çok sık geçtiği yerleri tercih etmeli ve genç nüfusun gidip gezmeyi sevdiği AVM, park, sinema gibi alanlara şubeniz yakın olmalıdır.

6- Açacağınız şubenin maliyeti dükkan büyüklüğüne ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Net bir fiyat için detaylı görüşmelerin ardından yatırımcı adayına haber verilecektir. 

Mado bayiliği almayı düşünüyorsanız: Mado Cafe Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Mado Cafe Bayiliği Nasıl Alınır? (2022)

Sokak Kahvecisi Bayilik Başvurusu

sokak kahvecisi - Sokak Kahvecisi Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Sokak Kahvecisi Bayiliği Nasıl Alınır? (2022)

Kahve sektörü denince akıllara gelen ilk isimlerden biri ile bu yola başlamak size çok büyük avantajlar sağlayacaktır. Sokak Kahvecisi isim haklarını satın alarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Zengin kahve menüsü ve göze hoş gelen konsepti ile birlikte mutlakaya değerlendirilmesi gereken firmalardan biridir. Sokak Kahvecisi markasını değerlendirmek isteyen kişiler aşağıda paylaştığımız iletişim bilgileri sayesinde bayilik talebinde bulunabilir ve her türlü detayı kolaylıkla öğrenebilir.

Firma İletişim

Adres: 129/11 Sokak No:30 Bornova – İzmir

TEL: 0(232) 375 0 333

e-Mail: info@sokakkahvecisi.com.tr

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Sokak Kahvecisi bayilik alma şartları ve özellikleri nelerdir sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Umarız siz değerli okuyucularımız için fayladı bir içerik olmuştur. Bir başka yazıda görüşmek üzere, hayatınızda başarılar diliyoruz.