Terra Pizza Bayilik Alma Şartları: Bayiliği nasıl alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar?

Dünyanın en önemli pizza restoran zinciri Terra Pizza bayilik alma birçok kişinin hedefidir. Bu hedefi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenleri açıklıyoruz.

Yiyecek, insanlar için temel bir konudur. Dünya çapında insanlar tarafından tüketilen çok sayıda yiyecek vardır. Bu yiyeceklerden kimi yöresel iken kimisi de evrenseldir. Evrensel yiyecekler dünyanın pek çok ülkesinde tüketilmektedir ve her damak zevkine uygundur. Kapitalist ve evrensel dünyada her ülkede tüketilebilen yiyeceklerin sayısı ciddi derecede artmıştır. Bu sevilen yiyeceklerle ilgili çok sayıda restoran da hizmet vermektedir.

Bu bahsettiğimiz evrensel yiyeceklerin bazıları fast food çatısı altında restoranlarda insanlara sunulmaktadır. Fast food isminin ortaya çıkmasındaki sebebin günümüz çalışma ve sosyal düzeniyle alakalı olduğunu söylemek gerek. Zira insanlar gün içerisinde çok yoğun olmakta ve yemek ihtiyacını hızlı şekilde gidermek istemektedir. Fast food başlığı altında yer alan popüler yiyeceklerden biri pizzadır.

İtalya lezzeti olarak dünyaya tanıtılan ve bugün hemen her ülkede sevilerek tüketilen pizzalar, damak zevkine yoğun şekilde hitap etmektedir. Pizzanın damak zevkine yoğun şekilde hitap etmesinin yanı sıra diğer fast food yiyeceklerine nazaran daha doyurucu olduğu da kabul edilmektedir. Bu özelliği, pizzayı tercih sebebi yapan en önemli unsurlardan biridir.

Şu anda dünya çapında aktif şekilde müşterilerine pizza servisi yapan pek çok zincir restoran vardır. Bu restoranlardan biri de Terra Pizza’dır. Terra Pizza, bir Türk restoran zinciridir. 1995 yılında İzmir’in Alsancak ilçesinde kurulmuş olan Terra Pizza, şu anda Türkiye’nin pek çok şehrinde onlarca farklı şubesiyle hizmet vermektedir. Bu şube sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Şirket, franchise modeliyle girişimcilere bayilikler vermektedir. Terra Pizza bayilik alma süreciyle ilgili önemli bilgiler paylaşacağız.

Terra Pizza Bayilik Şartları

Şirketten bayilik almak mümkündür. Ancak sahip olmanız gereken bazı özellikler olduğunu da bilmelisiniz. Bu özelliklerin neler olduğunu sırasıyla açıklayalım.

Sermaye yeterliliği

Eğer Terra Pizza bayilik alma niyetindeyseniz güçlü bir sermayeniz olması gerektiğini bilmelisiniz. Bu sermaye; isim hakkı bedeli, işyeri kiralama ve tasarlama masrafları ve yeterli derecede personel çalıştırma gibi giderler için gereklidir. Bayilik başvurusu yaptığınızda şirket ilk olarak size sermayenizi soracaktır. Yeterli derecede sermayeniz yoksa bayilik başvurunuzun onaylanma ihtimali çok düşecektir.

İşletme yönetme becerisine sahip olma

Bir işletmeyi yönetmek kolay değildir. Başarılı bir yönetici olmanız için sahip olmanız gereken birtakım hususlar vardır. Bunlardan ilki sorumluluk sahibi olmaktır. Bir yöneticinin sorumlu hareket etme ruhu mutlaka olmalıdır. Bunun yanı sıra liderlik ruhuna sahip olmanız, çalışanlarınızı iyi şekilde koordine etmeniz de önemlidir. Terra Pizza, bu özelliklere sahip olmanızı beklemektedir.

Yüksek iletişim kabiliyeti

Terra Pizza şubesi açtığınız anda direkt olarak tüm gün insanlarla iletişim kurmaya başlayacaksınız. Bu noktada insanlarla iyi derecede iletişim kurmanız, onları mutlu ve memnun etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde müşteri potansiyeliniz düşecektir.

Terra Pizza Bayilik Alma icin Yapilmasi Gerekenler 1024x683 - Terra Pizza Bayilik Alma Şartları: Bayiliği nasıl alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar?

Terra Pizza Bayilik Alma için Yapılması Gerekenler

Terra Pizza bayilik alma şartlarını karşıladığınızı düşünüyorsanız başvuru sürecine geçebilirsiniz. Başvuru yapmak için Terra Pizza internet sitesini ziyaret etmelisiniz. İlgili internet sitesinde franchise almak için ön başvuru yapabileceğiniz bir form bulunmaktadır. Terra Pizza başvuru formu içerisinde sizlere kişisel bilgiler ve işletme bilgileri sorulmaktadır. Bu ön başvurudan onay aldığınız takdirde sizi yüz yüze görüşmeye çağıracaklardır. Sonrasında sürecin nasıl ilerleyeceği şirket tarafından belirlenecektir.

Kendi girişiminizi Terra Pizza güvencesiyle oluşturmak için vakit kaybetmeden harekete geçin!