TEKNOSACELL Bedava İnternet Kampanyaları 2024 – Ücretsiz Kampanyalar

Teknosacell her daim olduğu gibi bu senede müşterilerine bedava internet kampanyası yapmaya devam ediyor. Her yaş grubuna göre kampanyası ile kullanıcıları tarafından beğeniliyor. Teknosacell, her geçen gün abone sayısını arttırmayı başarıyor. Bunun nedeni ise operatörün abonelerine farklı kampanyalar yaparak yüksek GB bedava internet kazandırıyor olmasıdır. Biz de bu yazımızda Teknosacell bedava internet kampanyaları 2024 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

2024 Teknosacell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

2024 yılı içerisinde bedava internet kampanyaları aşağıdaki gibidir;

  • EBA Kampanyası
  • YÖK Kampanyası
  • Akıllı Çocuk Saati Kampanyası
  • BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası
  • Engelli, Şehit ve Gazi Olan Müşteriler İçin %25 İndirim Kampanyası

Operatörün bu kampanyalarından yararlanabilirsiniz. 

BTK Akademi 2024 Yılı Bedava İnternet Kampanyası

2020 yılında yapılan BTK Akademi bedava internet kampanyası çok tuttuğu için 2024 yılı içerisinde de devam etmektedir. Bu kampanyayı daha önce kullanan kişiler 6 GB internet kullanma hakkına sahip olabiliyor. Ücretsiz bir şekilde bu fırsattan yararlanabiliyorsunuz. Faturalı faturasız hat fark etmeksizin bu kampanyayı kullanabilirsiniz. Bir ay içerisinde bu interneti bitiremezseniz bir sonraki aya devrediyor.  

Engelli, Şehit, Gazi Olan Müşterilere 2024 Yılı Bedava İnternet Kampanyası

Engelli, şehit ve gazi olan müşteriler hem indirimli fiyatlardan yararlanıyor hem de bedava 2 GB internet hakkını kullanmaya hak kazanıyor. Bu müşteriler Teknosa mağazalarından yaptıkları alışverişler de de %25 indirim kazanabiliyor. İndirimli alışverişlerinde mobil cihazlarına tanımlamak kaydı ile her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. 

Akıllı Çocuk Saati Kampanyası 2024 Bedava İnternet Kazandırıyor

Normal kullanıcılar haricinde kadınları ve şehitleri düşünen operatör, çocukları da unutmayarak onlara özel bedava internet kampanyası sunuyor. 2024 yılı içerisinde yürürlüğe girecek olan akıllı çocuk saati bedava internet kampanyası çocuklara, günlük 1 gb bedava internet kazandıracaktır. Bu haberi duyan çocuklar ise oldukça seviniyorlar. Çocuklara yapılan bu kampanya hem indirimli bir şekilde, hem de oldukça ekonomik fiyatlarla sunuluyor.

2024 Yılı Eba Bedava İnternet Kampanyası

Covid 19 pandemisi nedeniyle gençler tv başından derslerini eba tv üzerinden görmektedir. Teknosacell, gençlere yönelik bu kampanyası şimdiden merak konusu oldu. Bunun sebebi ise 2024 yılında ilk defa uygulanacak olmasıdır. 2024 yılı içerisinde eba kampanyasına abone olan ve paket satın alan kişiler, teknosacell operatöründen ücretsiz 8 GB bedava internet kazanıyorlar.

Faturalı faturasız hat fark etmeksizin telefonunuzdan ‘’eba 2024’’ mesajı atarak ücretsiz 8 GB internet paketi sahibi olabilirsiniz. 

2024 Yök Bedava İnternet Kampanyası

Gençlere ve çocuklara yönelik kampanyalardan biri olan YÖK bedava internet kampanyası 2024 yılı ile hayata geçti. Aylık 6 gb ücretsiz olarak bedava internet kazanacak olan üniversite öğrencileri, dersleri ile ilgili her türlü bilgiye kazanmış oldukları bedava internet üzerinden ulaşılabilecek ve rahatlıkla, bitmeden internetlerini ücretsiz kullanacaklardır.

SMS bölümüne yök yazmaları ve 5555’e yollamanız gerekmektedir. Siz de her ay 6 gb ücretsiz internet kazanmak isterseniz, hemen teknosacell operatörüne geçin ve ücretsiz internet kazanma fırsatını yakalayın. Üstelik sms ve bedava konuşma gibi fırsatları da ücretsiz olarak kullanın.

Turkcell bedava internet hakkında bilgi almak için: Turkcell 2233 ile Bedava Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? Nasıl Yapılır?

Teknosacell Faturalı Hat Sahiplerine Özel 2024 Bedava İnternet Kampanyaları

Her ne kadar yeni bir operatör olsa da abone sayısı her geçen gün artan Teknosacell, hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine bol bol internet veriyor. Faturalı hat kullanan kişiler için yapılan bu kampanyalar ile 2 GB bedava internet hakkını her ay kullanabilirsiniz. Dilerseniz günlük ya da haftalık olarak da internet kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken şey ise kampanya şartlarını okumak ve taahhüte sabit kalarak bu operatörü kullanmak olacaktır. 

Teknosacell Faturasız Hatların 2024 Yılı İçerisinde Bedava İnternet Kazanması

Teknosacell, abonelerine sunmuş olduğu 2024 yılı bedava internet kazanma paketleri oldukça fazladır. Faturasız hat kullanan kişiler için olan bu paketler, isteğe göre 1,2 ve 3 gb bedava internet kazanmanızı sağlıyor. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Teknosacell bedava internet kampanyaları 2024 hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!