Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar, son yıllarda oldukça araştırılan bir konudur. Çünkü internet üzerinden para kazanmak artık telefonlar ve bilgisayarlar aracılığıyla oldukça kolay hale gelmiştir. Para kazandıran uygulamalar ise genellikle telefonlarla dahi kullanılabildiği için kişiler bu konuda araştırmalar yapmakta ve telefonlarını adeta harçlıklarını çıkarmak için kullanmayı tercih etmektedirler. Telefonun marka ve modeli ne olursa olsun uygulamalar vasıtasıyla para kazanabilmek mümkündür. Çünkü para kazanılan uygulamalar hem İOS hem de Android cihazlar için farklı sürümlerde üretilmektedir. Para kazandıran uygulamaların boyutlarının da küçük olması onları her kesim tarafından tercih edilebilir kılmaktadır. Ancak para kazanılan uygulamaları indirirken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler bulunmaktadır.

para kazand ran uygulamalar 1024x576 - Para Kazandıran Uygulamalar
Para kazandıran uygulamalar 2023 En hızlı para kazandıran uygulamalar

Para Kazanılan Uygulamalar

  • Para kazandıran uygulamaları indirmeden önce size uyup uymadığına bakın
  • Yani coin olarak ödeme yapan, hediye çeki veren ya da direkt nakit ödeyen uygulamaları tasnifleyin.
  • Reklam izleyerek ya da anket doldurarak mı yoksa bilginiz ile mi para kazanmanız gerektiği konusu da para kazanılan uygulamalar arasında seçilmesi gereken bir husustur.
  • Bunun yanında para kazanılan uygulamaların hangi aralıklarla ödeme verdiğini kontrol edin. Bazı para kazanılan uygulamalar ödeme noktasında bir hayli zorluk çıkartmakta ya da talep geçildikten sonra en az 1 hafta sonra ödeme yapmaktadır.
  • Mümkünse coin para kazandıran uygulamaları araştırarak indirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü coin para kazanılan uygulamalarda ödemeler coin ile yapılmakta ve bazı kriptolar oldukça hızlı bir artış yakalayabilmektedir.
  • Eğer anket doldurularak para kazandıran uygulamaları indirmeyi tercih edecekseniz yaşadığınız şehir bilgisini İstanbul olarak seçin. Çünkü anket firmaları genellikle baz şehri İstanbul almakta ve çoğu anketi bu şehirde yaşayanlara göndermektedir. Eğer İstanbul’da yaşamıyorsanız ve yaşadığınız yeri küçük bir şehir olarak işaretlerseniz anketler size daha az gelecek ve dolayısıyla nakit kazanma şansınız da azalacaktır.
  • Sizler için para kazandıran uygulamalar konusu hakkında bir diğer önerimiz eğer mümkünse IP adresi değiştirerek uygulamaları indirmek ve kazancı dolar ile almaktır. Yurtdışında kazanılan paralar döviz kuruna bakıldığında bizler için oldukça fazladır. Örnek olarak aynı uygulama Türkiye’de anket başına 10 kuruş, bir Avrupa ülkesinde 10 cent olsun. Para kazanılan uygulamalar bazında Euro olarak ödeme alacak olursanız 0,10 cent * 18 dolar kuruyla çarpacak olursak kazancınız 10 kuruşa kıyasla anket başı 1,8 TL olacaktır.
  • Ödeme almak için seçeceğiniz yöntemler de global olursa tüm para kazandıran uygulamaları düşünmeden indirebilirsiniz. Çünkü bazıları sisteme sizi entegre etmekte ancak ödeme yöntemlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. Örneğin sadece PayPal ile ödeme yapan para kazandıran uygulamalar sizlerin hiçbir işine yaramayacaktır. Çünkü PayPal ülkemizde maalesef kullanılmamaktadır.
  • Para kazandıran uygulamaları farklı özelliklerde olanlar arasından seçerek indirmekte verilecek ideal tavsiyeler arasındadır. Nasıl? Kısaca açıklamak gerekirse telefonunuzda 2 adet farklı coin para kazandıran uygulamalardan varsa 3. yü bu tarzda değil farklı mesela anket doldurarak para kazanılan uygulamalardan seçmeyi deneyin.
para kazand ran uygulamalar 3 1024x576 - Para Kazandıran Uygulamalar
Online para kazandıran uygulamalar neler

2022 yılı itibariyle para kazanılan uygulamalara olan talebin bir hayli arttığını belirtmiştik. Bunlar gerek anket olsun gerekse bilgi yarışması ile para kazanılan uygulamalar olsun kullanıcı nazarında farklılık gösterebilmektedir. Yani bir kullanıcı bilgi yarışmasından daha fazla kazanç sağlayabilirken diğeri yürüyerek para kazanılan uygulamalardan daha çok kazanç sağlayabilmektedir. Bunun için size önerimiz güvendiğiniz yanınızı seçerek bu bağlamda para kazandıran uygulamaları telefonunuza indirmenizdir. Mesela gün içinde hiç yürümüyorsanız seçeceğiniz uygulamanın bu tarz olması size bir getiri sağlamayacaktır.