Kızılkayalar Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Kızılkayalar Bayilik Alma Şartları

Senelerce elde ettiği bilgi ve tecrübe ile birlikte ticaret hayatına başlamak istemez misiniz? Ülkemizin gıda sektöründe önde gelen markalarından biri olan Kızılkayalar bayisi olarak bunu başarabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için Kızılkayalar bayiliği nasıl alınır bilgi vereceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Kızılkayalar gıda sektörüne 1971 senesinde girmiştir. Markanın ilk mağazası meşhur Taksim Meydanı’nda bulunmaktadır. Islak hamburger ile özdeşleşmiş bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdi sıra bayilik şartları nelerdir onlardan bahsedelim. 

Kızılkayalar Bayilik Şartları Nelerdir?

Kızılkayalar bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Başvuru yapmak isteyen kişinin bu işi tam zamanlı olarak düşünmesi gerekir. Kişi bütün zamanını bu işe vermelidir.
  • Başvuru yapacak kişinin markanın vizyon ve misyon ilkelerini iyi şekilde anlamış olması istenir.
  • Girişim yapacak kişinin markayı ileri taşıma çabası olmalıdır.
  • Bayilik açılması planlanan iş yerinin araç ve trafiğine yakın bir yerde olması gerekir.

Bu şartları yerine getirebileceğinizi düşünüyorsanız bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

2021 Kızılkayalar Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak istiyorsanız 175 bin TL gibi bir bedeli gözden çıkarmanız gerekmektedir. Başvuru yapmadan önce maddi gereklilikleri iyice gözden geçirmeniz gerekmektedir. Anahtar teslim fiyat farkı işyerleri için farklı olabilmektedir. 

Artukbey Kahve bayiliği hakkında bilgi almak için: Artukbey Bayilik Şartları Neler? Franchise Bedeli Ne Kadar? Artukbey Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Kızılkayalar Bayiliği Nasıl Alınır?

Kızılkayalar bayiliği nasıl alınır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Maddi ve manevi anlamda gereklilikleri karşılayabileceğinizden emin olun ve ardından markanın resmi web sitesine giriş yapın. Bu noktadan sonra bayilik başvuru linkine tıklayın. Karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Kızılkayalar ‘ın Kaç Tane Bayisi Var?

Kızılkayalar bayi sayısını her geçen arttırmaktadır. Markanın bayi sayısı şu anda 30 olsa da bu sayıyı en kısa sürede arttırmayı hedeflemektedir. Marka, bayilikler vermeyi ve marka popülaritesini en kısa süre içerisinde bütün dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir. 

Kızılkayalar Müşteri Hizmetleri İletişim

Kızılkayalar müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 698 33 10’dur. Bu numara aracılığı ile bütün istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu numara aracılığı ile bayilik hakkındaki sorularınızı da sorabilir ve cevaplayabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Kızılkayalar bayiliği nasıl alınır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz.