Göksel Tantuni Bayiliği Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Göksel Tantuni Bayiliği Nasıl Alınır?

Uygun miktarlar ile tantuni bayiliği almayı düşünüyorsanız sektörün bilinen markalarından biri olan Göksen Tantuni sizler için iyi bir tercih olacaktır. Bu yazı ile birlikte sizlere Göksel Tantuni bayiliği alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Söz konusu tantuni olunca akıllara gelen ilk isimlerden biri olan Göksel Tantuni yıllar 1977’yi gösterirken Mersin şehrinde kurulmuştur. Neredeyse 44 yıllık bir geçmişi olan marka, gerek ülke içerisinde gerekse ülke dışında yaygınlaşmanın planlarını yapmaktadır. Bu hedefi gerçekleştirmek amacı ile Mersin başta olmak üzere Kayseri ve Adana ilinde de şubeler açan Göksel Tantuni 2017 yılı ile birlikte toplam 13 şube sayısına ulaşmıştır. 

2021 yılı ile birlikte gelecek yıllar içinde de büyüme hedefi olan Göksel Tantuni, yeni yatırımcıları arasında görmek istiyor. Tantuni restoranı işine girecek olanları franchise sistemine davet eden firma bayilik almak isteyenlere kapısını aralıyor.

Göksel Tantuni Bayilik Şartları

1977 yılında kurulan ve kurulduğu andan itibaren yaygın bayilik ağına ulaşmak isteyen Göksel Tantuni, franchise sistemi ile yeni girişimcilerin başvurularını bekliyor. Aşağıdaki şartları karşılayan kişiler bayilik başvurusunda bulunabiliyor. 

– Şubenin yeri bayilik almak isteyen kişi tarafından bulunmalı ve markanın onayını almalıdır. 

– Dükkan büyüklüğü minimum 150 metrekare olmalıdır. 

– Dükkanın konumu onay aldıktan sonra dekorasyon işlemlerine geçilir. 

– Dekorasyon sürecinde markanın mimarları devrede olacaktır. Göksel Tantuni standartlarına uygun bir şekilde proje hazırlanır ve dekor işlemlerine başlanır. 

– Dekorasyon sürecinde bir miktar sermaye lazım olur. Dekorasyon için gerekecek olan bedel dükkanın büyüklüğüne göre değişecektir. 

– Açılış öncesinde şube içerisinde çalışacak olan kişilere 10 gün süren bir eğitim verilir. 

Tantuni dükkanı nasıl açılır öğrenmek için: Tantuni Dükkanı Nasıl Açılır – Tantunici Açmak (2021)

Göksel Tantuni Bayilik Başvurusu

Yukarıda sizlerle paylaşılan şartları karşılayabilecek bir durumdaysanız daha fazla vakit kaybetmeden Göksel Tantuni Bayilik Başvurusu yapmanızı öneriyoruz. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup gönderdikten sonra başvuru süreci başlayacaktır. Markanın anlaşmalı olduğu franchise danışmanlık şirketi tarafından yaptığınız başvuru detaylı bir şekilde incelenip analiz edildikten sonra tarafınıza geri dönüş olacaktır. Bu süreçte tarafınıza yatırım yapmanız gereken miktarla birlikte diğer ayrıntılarda söylenecektir. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden de firmanın franchising iletişim departmanına ulaşabilirsiniz.

TowerLife Marka, Yatırım ve Lokasyon Danışmanlığı:

Tel: 0554 586 90 91

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Göksel Tantuni bayiliği alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.