Deichmann Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Deichmann Bayiliği Nasıl Alınır?

Alman ayakkabı markası Deichmann ülkemizdeki pek çok şubesiyle insanlara hizmet vermektedir. Deichmann bayilik alma şartları yerine getirerek siz de şube açabilirsiniz.

İnsanlar giyim ve aksesuarlara büyük önem vermektedir. Üst ve alt giyim fark etmeksizin vücudumuzun her yerine giydiğimiz ürünler ayrı ayrı öneme sahiptir. Bunun bir sonucu olarak bugün giyim alanında her farklı seçenek için üretim yapan markalar bulunuyor. Ayakkabı, giyim alanının en önemli ürün kategorilerinden biridir. Ayakkabı, insan hayatına pek çok yönden etki etmektedir. Bu bağlamda hem görünüm hem de kullanım bakımından ayakkabıların kaliteli olmasını bekleriz.

Ayakkabıları günün büyük bölümünde sürekli olarak giyeriz ve ayaklarımızı tamamıyla kaplar. Yürüyüş kalitemizi direkt olarak etkileyen ayakkabıların kalitesiz olması hem ayak sağlığımızı hem de günlük hayat kalitemizi etkileyecektir. Öte yandan ayakkabılar, insan dış görünüşünde de önemli bir yere sahiptir. Yapılan araştırmalarda insanların başka insanlara bakarken ilk dikkat çeken kısmın ayakkabılar olduğu ortaya çıkmıştır. Bu yüzden giyilen ayakkabıların görüntüsünün de başarılı olması gerekir.

Deichmann Markasi Hakkinda - Deichmann Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Deichmann Bayiliği Nasıl Alınır?

Deichmann Markası Hakkında

Günümüzde ayakkabı üreticiliği yapan küçük büyük çok sayıda marka vardır. Bu markalar pek çok farklı model ayakkabıyla insanların ihtiyacını karşılamaktadır. Deichmann o markalardan biridir. Almanya merkezli bir şirket olan Deichmann, 1913’te Almanya’nın Essen şehrinde kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren Almanya içinde ve Avrupa genelinde hızlıca yayılmayı başaran marka, bugün dünyanın pek çok ülkesinde 38300 çalışanıyla hizmet vermektedir. Deichmann’ın hizmet verdiği ülkelerden biri de Türkiye’dir. Türkiye’nin onlarca şehrindeki şubeleriyle ayakkabı satışı gerçekleştiren markanın ürün portföyü de oldukça geniştir.

Kadın, erkek ve çocuk kategorilerindeki çok sayıda ayakkabı modeliyle hizmet veren Deichmann; Nike, Fila, Adidas ve Puma gibi büyük markaların da resmi iş ortağıdır. Şirket ayakkabıların yanı sıra çanta satışı da yapmaktadır. Bu denli güçlü ve tanınır bir markanın şubesini açmak istemez misiniz? Marka franchise modeliyle bayilikler veriyor. Deichmann bayilik alma şartları karşılıyorsanız siz de bu büyük markanın yeni bir şubesini açabilirsiniz.

Deichmann Bayilik Alma Şartları Detayları

Şirketin bayisi olmak isteyenlerin karşılaması gereken çok sayıda koşul bulunuyor. Bu koşulların hepsini karşılamadığınız takdirde şirketin size bayilik vermesi çok zordur. Bu şartların neler olduğuna bir bakalım.

Yeterli finansal güce sahip olmak

Deichmann bayiliği aldığınızda şirket size pek çok konuda destek sağlamaktadır. Ancak bu destekler arasında maddi desteğin çok arkalarda kaldığını söyleyebiliriz. Yani Deichmann size maddi yönden çok destek sağlamamakta. Tüm maddi yük size aittir. Şirketin isim hakkını alma, işyeri kiralamak ve sonrasında o işyerine Deichmann ürünlerini temin etmek için belli bir finansal güce sahip olmalısınız. Aksi takdirde şirketin size bayilik vermesi zor olacaktır. Ayrıca yetersiz sermayeyle bayilik almayı başarsanız bile sürecin her kısmında zorluk yaşama ihtimaliniz vardır.

Perakende sektörü tecrübesine sahip olmak

Deichmann bayilik alma şartları içerisinde deneyim konusu önemli bir yer ediniyor. Şirket, bayilik vereceği kişilerin bir mağaza yönetecek beceriye sahip olmasını bekler. Bunu ölçebilecek en iyi yöntem de deneyime bakmaktır. Bu bağlamda başvuru yapacak girişimcilerin perakende ve pazarlama sektöründe en az 2 yıl çalışmış olması gerekmekte. Bu tecrübe, sizin sektör dinamiklerine hakimiyetinizi de ölçecektir.

İletişim beceriniz iyi olmalı

Deichmann şubesi açtığınızda her gün çok sayıda insanla birebir iletişim kuracaksınız. Bu insanlara ürün satışı yapıp onları memnun etmek için mutlaka iletişim beceriniz iyi olmalı. Aksi takdirde satış yapmak da ve müşteri sayınızı arttırmakta ciddi sıkıntı yaşarsınız Deichmann bayilik alma şartları içerisinde kuvvetli iletişim becerisine sahip olmanız gerektiği ifade edilmektedir.