Ambar Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Ambar Bayilik Alma Şartları

Ambar markası, giyim sektörünün önde gelen markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Siz de Ambar markası gibi önemli bir markadan bayilik alarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Tekstil sektörü riskli bir sektör olsa da Ambar, temsilci ve müşterilerine ihtiyacı olan güveni sağlamaktadır. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Ambar bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabını sizlerle paylaşacağız. Hazırsanız vakti kaybetmeden başlayalım. 

Ambar Bayilik Şartları Nelerdir?

Ambar bayilik şartları nelerdir sorusunun cevabını öğrenmek için doğru adrestesiniz. Ambar bayiliği almak istiyorsanız aşağıdaki şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. 

  • Ambar tarafından konulan şartlara itimat etmek,
  • Dükkanı insan trafiğinin yoğun olduğu yerlere açmak,
  • Dükkan içini Ambar tarafından belirlenen kurallara göre düzenlemek,
  • Dükkan yakınlarında başka bir Ambar marka bulunmaması gibi şartlar en temel olanlar arasında yer alır.

Bayilik almak için yerine getirmeniz gereken farklı kurallar da vardır. Ambar markasından bayilik alabilmek için şartların yerine getirildiğinin onay alması gerekir. Ambar, titiz çalışması ve kaliteli ürünleriyle sektörde sizi çok farklı bir yere koyacaktır. Modayı yakın olarak takip ederek güzel paralar kazanmanın keyfini süreceksiniz. Ambar, yurt içi yurt dışı demeden büyümeye devam ediyor. 

2021 Ambar Franchise Bedeli Ne Kadar?

Ambar bayiliği almak istiyorsanız isim bedelini ödemeniz gerekmektedir. İsim bedeli 8 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret sadece isim bedelini karşılarken bu bedel dışında ödenmesi gereken birtakım masraflarda olacaktır. 

Loya iç giyim bayiliği nasıl alınır öğrenmek için: Loya İç Giyim Bayilik Şartları Neler? 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Loya İç Giyim Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Ambar Bayiliği Nasıl Alınır?

Ambar bayiliği almak istiyorsanız resmi Ambar web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İletişim kısmında bulunan bayilik linkine basın. Karşınıza çıkan bayilik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Başvurunuz incelendikten sonra firma yetkilileri en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapacaktır. 

Ambar ‘ın Kaç Tane Bayisi Var?

Ambar markası, 30 adet bayisi ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bayi sayısını her geçen gün artırmanın planlarını yapan marka, bayilikler vererek satış ağını büyütmeyi hedefliyor. Merkez mağazası İzmir’de olan Ambar, 1995 yılında kurulan köklü markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan marka, yeni yatırımcılara da bayilik vermeye sıcak bakmaktadır. Standart müşterileri, kalitesinden ödün vermeyen ürünleri ve güçlü bayilik sistemi ile Ambar, giyim sektöründe tercih edilecek ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 

Ambar Müşteri Hizmetleri İletişim

Ambar markasının müşteri hizmetleri telefon numarası yoktur. Marka ile iletişime geçmek için firmanın internet sitesinde bulunan iletişim linkine tıklamaları yeterlidir. Bayilik başvurusu yapmak için kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazıp göndermeniz gerekir.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Ambar bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Giyim sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Ambar ile ilgili bu bilgiler umarız işinize yarayacaktır.