Adana’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

Evde Kına Paketleme İşi 2019 1 - Adana’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)
Kına paketleme

Adana’da evlere paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi almak amacıyla araştırma yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Evinizde otururken nasıl para kazanabilirim diye düşünüyorsanız evlere paketleme işi veren firmalardan ek gelir elde edebilirsiniz. Adana’da ek iş arıyorsanız ilk durağınız İŞKUR olmalıdır. İşsizlik oranını düşürmek amacıyla çalışmalar yapan İŞKUR, vatandaşlara hem iş hem de ek iş istihdamı sağlıyor. İŞKUR aracılığı ile paketleme işi sahibi olmak istiyorsanız 18 yaşının üstünde olmanız gerekir ayrıca bir sigortalı işte de çalışmamanız gerekiyor. Bu işlerde çalışarak oturduğunuz yerden 1000-1250 TL arası para kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. 

Adana’da Evlere Hangi Paketleme İşleri Veriliyor?

evde tel toka paketleme isi - Adana’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

Adana’da evlere paketleme işi veren firmalar en çok hangi işleri veriyor diye merak ediyorsanız o işleri şu şekilde sıralayabiliriz.

1- Kına paketleme

2- Çerez paketleme

3- Tütün paketleme

4- Poşet paketleme

5- Lastik paketleme 

6- Toka paketleme

Adana ilinde yaşıyorsanız ve ek gelir kapısına ihtiyacınız varsa bu paketleme işlerinden birini yaparak ayda en az 1000 TL kazanabilirsiniz.

Adana Çukurova Evlere Ek İş İmkanı

Adana ve Çukurova isimleri yan yana gelince hepimizin aklına doğal olarak pamuk üretimi geliyor. Pamuk üretiminin zirvede olduğu bir bölge de kesinlikle pamuk paketleme işi de bulunmaktadır. Pamuk paketleme işi yaparak para kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunarak bir nebze rahatlayabilirsiniz. Pamuk paketleme işi yapmak isteyenler için  yapılacak iş evlerine kadar gönderilir. Pamuk paketleme işi yaparak ayda 1000-1500 TL arası para kazanabileceğinizi unutmayın.

Adana Seyhan Evde İplik Paketleme İşi

Adana Seyhan ilçesinde evde iplik paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak size işi veren firmaların güvenilir olduğunu emin olmalısınız. Bazı insanlar sizleri bu konuda dolandırarak paranızı çalmak isteyecektir. Bu insanlara karşı mutlaka dikkat etmelisiniz. Adana’da birçok pamuk fabrikası bulunur ve bu pamuklar ipe dönüştükten sonra paketlenmesi gerekir. Birçok fabrikanın paketleme konusunda yardıma ihtiyacı olduğu için ek iş fırsatları oluşmaktadır. Siz de bu işlere talip olarak para kazanabilirsiniz. 

Adana’da Evde Nikah Şekeri Yapmak

Adana evde nikah şekeri paketleme işi paketleme işleri arasında oldukça popülerdir. Düğün sezonlarında firmalar nikah şekeri paketleme konusunda yoğun olmaktadır. Yoğunluk arttıkça evlere paketleme işi veren firmaların sayısında da artış olmaktadır. Evde nikah şekeri paketleyerek ayda asgari ücret kadar para kazanabilirsiniz. Bu işi yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey aldığınız siparişi son teslim tarihine kadar teslim etmenizdir. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile internet siteleri üzerinden veya sosyal medya aracılığı ile iletişime geçebilir ve ek iş fırsatından yararlanabilirsiniz.

Evde Sarma Sarma İşi

zeytinyagli yaprak sarmasi yemekcom - Adana’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

Millet olarak sarmayı oldukça fazla seviyor ve sık sık tüketiyoruz. Sarma sarma işini yaparak ev hanımları para kazanabilir ve ev ekonomisine katkıda bulunabilir. Sadece ev hanımları değil ben iyi sarma sarıyorum diyen herkes bu işi yaparak kendine ek gelir kaynağı oluşturabilir. Evde sarıp sattığınız sarma ile ayda en az 1500 TL kazanabilirsiniz.

Evde Makale Yazma İşi

Evde makale yazarak para kazanmak nasıl mümkün olur demeyin. Birçok insan evde oturup makale yazarak ayda 2000 TL’ye yakın para kazanmaktadır. Genellikle öğrenciler tarafından tercih edilen bu işi yapabilmek için bilgisayar ve internet bağlantısı yeterlidir. Sizinde evde boş vaktiniz varsa para kazanmaya ihtiyacınız varsa makale yazarak para kazanmayı düşünebilirsiniz.

Beylikdüzü’nde evlere paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi almak için: Beylikdüzü’nde Evlere Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numaraları