2024’de Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Girişimciler yeni bir girişim yapmak için bayilikleri aramaktadırlar. Yeni bir işe atılmak günümüzde çok da kolay olmadığından bazı büyük firmaların bayiliklerini alarak açmak daha mantıklı olacaktır. Bir markanın ismini alarak işletmenizi açabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden ya da çok az bir ücret ödeyerek bayilik almanız mümkündür. İş kurarken ise her türlü birtakım masraflar çıkmaktadır. İş yerini açtığınız yere göre de masraflar değişebiliyor.

Uygun Fiyatlı Bayilikler

Bayilik ücreti ödenerek de bayilik alabilirsiniz. Fakat büyük markaların bayiliklerini alırken genelde bir ücret ödemezsiniz. İnsanlar bunları araştırarak ücret ödemeden bayilik almak istiyorlar. Son zamanlarda ücretsiz bayilik veren markalar çok fazla artmıştır. Piyasada işletmeciler arasında oluşan kıyasıya rekabetten dolayı da markalar bayilik vererek işletme sayılarını artırmak istiyorlar. Bu yüzden ücretsiz bayilik vererek bu işi yürütüyorlar. Böylelikle daha çok müşteriye ulaşarak işletmelerinin hem adını duyuruyorlar.

Lezizhan Çiğköfte Bayiliği

Ülkemizde bayiliklerini artıran bir marka olan Lezizhan’ın 2024’de 120’den fazla işletmesi bulunuyor. Ayrıca ücretsiz bayilik vererek de markasını büyütüyor. 2006’dan bu yana hizmet vermektedir. Müşterilerin çok fazla beğendiği ve talep gören bir firmadır. Düşük bütçeler ile iş kurmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat oluyor. Hijyen ve lezzete önem verdiği için bayilik verdiği kişilerden bunu istiyor. Böylece tek şartıyla beraber ücretsiz bayilik veriyor. Siz de hemen iletişim kurarak bayiliğinizi alabilirsiniz.

Oba Döner Bayiliği

Yemek sektöründe  bulunan bir diğer firma Oba Döner’dir. 2012’den bu yana hizmet vererek bayiliklerini artıran Oba Döner son derece hızlı büyüyen bir firmadır. Ücretsiz bayilik vererek firmasını büyütmeye çalışıyor. Türkiye’de 10 dan fazla işletmesi bulunuyor. 81 ilde bayilik veriyor. İletişime geçerek ücretsiz bayilik talep edebilirsiniz.

Çaytaze Çay Bayiliği

Çaytaze Çay içecek sektöründe bulunan bir markadır. Avm’lerde hizmet veriyor. Firmasını büyütmek istiyor. Ücretsiz bayilik vermiyor fakat düşük bir ücretle bayilik talep edebilirsiniz. Uzun vadede bakıldığında karlı bir bayilik alma işlemi yaptığınızı görebilirsiniz. Bu nedenle tercih etmeniz gereken markalardan biridir. Siz de iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Vizyon Görsel Ürünler Bayiliği

Oyun hamurları ve şişe açacakları gibi farklı çeşitte ürünler satan Vizyon Görsel Ürünler ücretsiz bayilik veriyor. Çeşitli eğitim imkanları da sunuyorlar. Firmayla iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Son derece çok satılan ürünler ile para kazanmanız artık Vizyon Görsel Ürünler ile çok kolay oluyor.

Kahve Bayilikleri

Kahve bayilikleri veren firmalar arasında Kahve Dünyası, Starbucks Coffe, Carribou Coffe, Cartoon Art Coffe gibi firmalar bulunuyor. Bunların yanında karlı olarak tercih edebileceğiniz birçok kahve bayiliği veren firma vardır. Mesela Yemen Kahvesi, Komşu Kahve, Sir Winston, Gloria Jeans gibi kahve markaları da ücretsiz bayilik imkanı sunuyor. Siz de iletişime geçerek bayilik talep edebilirsiniz.