Çanta Bayiliği Veren Firmalar 2021: Çanta franchising ücretleri ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Çanta üzerine bir işletme açmak isteyenler için çanta bayiliği veren firmalar listesi hazırladık. İşte listede yer alan markalar!

İnsanlar giyim ve aksesuarlara büyük önem göstermektedir. Özellikle günümüz sosyal toplumunda giyim ve aksesuarlarının öneminin katbekat arttığını rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz. Aksesuarlar arasında en öne çıkanının çanta olduğunu söylemek mümkün. Çantalar hem görüntü hem de işlevsel bakımdan insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle eşya ve birtakım araç gereçleri taşıma konusunda çantalar önemli rol üstlenmektedir.

Eskiden insanlar dışarı çıkarken yanına birkaç eşya dışında pek bir şey alma ihtiyacı hissetmezdi. Ancak bugün için durum kesinlikle böyle değil. Dışarı çıkıldığında beraberinde pek çok eşya taşıma ihtiyacı duyuluyor. Bu eşyaları elimizde taşımak pek mümkün olmadığına göre bir yardımcı aksesuar gerekmektedir.

İşte bu noktada devreye çantalar girmektedir. Kolda ve sırtta taşınabilen çantaların içine çok sayıda eşya yerleştirilebiliyor. Bugün dışarıdaki insanlara baktığımızda çok sayıda kişinin çanta taşıdığını görüyoruz. Buradan bile çantaların ne kadar ilgi gördüğüne tanık olabiliyoruz.

İnsanların rağbet göstermesiyle birlikte pek çok işletme çanta satışı yapmaktadır. Hatta sadece çanta satışına odaklanan onlarca işletmeyle karşılaşmak da mümkün. Siz de bir çanta satan işletme açmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse aşağıda değindiğimiz çanta bayiliği veren firmalar sizin çok işinize yarayacaktır.

Canta Bayiligi Veren Firmalar Listesi 1024x682 - Çanta Bayiliği Veren Firmalar 2021: Çanta franchising ücretleri ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Çanta Bayiliği Veren Firmalar Listesi

Çantalara ilginiz varsa bu ilginizi paraya dönüştürebilirsiniz. Bunun için çanta satışı yapan bir dükkân açabilirsiniz. Ancak sıfırdan yeni bir isimle marka oluşturmak yerine bu konuda yurt genelinde insanlar tarafından bilinen bir markadan franchise almak çok daha mantıklı olacaktır. Zira bu sayede başarı ihtimaliniz ve arkanızdaki destek artacaktır. Peki, franchise isim hakkı veren çanta bayiliği veren markalar hangileridir? İşte sorunun cevabı olacak liste.

Mi&So Çanta Bayiliği Alma

Çanta ve bayan giyim üzerine faaliyet gösteren markalardan biri Mi&So’dur. İstanbul başta olmak üzere birçok ilde ve online platformda satış yapan Mi&So, girişimcilere bayilikler vermektedir. Verilen bu bayiliklerin ücreti kesinlikle yüksek değildir. Gelişmekte olan markalar arasında gösterilen Mi&So’nun müşteri memnuniyeti de oldukça yüksektir.

Mi&So bayiliği almaya karar verdiyseniz firmaya 0850 255 10 60 telefon numarasından veya bilgi@miso.com.tr adresinden ulaşarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bubble Rubag Çanta Bayiliği Alma

2014 Yılında sektöre atılarak insanlara hizmet vermeye başlayan Bubble Rubag markası, bu kısa süreye rağmen önemli bir gelişim kaydetmeyi başarmıştır. Özellikle çanta alanında hizmet veren Bubble Rubag, İstanbul’daki şubesi ve online platformlardaki mağazaları ile insanlara özel tasarımlı çantalar ulaştırmaktadır. Bu önemli ve özel markanın bayisi olarak çanta alanına hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Bondnon Çanta Bayilik Alma

Çanta bayiliği veren firmalar arasında son bahsedeceğimiz işletme Bondnon’dur. Çanta dışında diğer aksesuar ürünlerini de pazarlayan Bondnon, bu alanda uzun yıllardır hizmet vermekte. Müşteri memnuniyet oranı çok yüksek olan kuruluş, kendi üretimi olan ürünleriyle çanta severlerin karşısına çıkmaktadır. Bilinirliği hızla yükselen Bondnon’un bayisi olarak şirketin bu yükselişine siz de ortak olabilirsiniz. Bondnon ürünlerinin oldukça uygun fiyat aralığına sahip olup yüksek kalite sunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Bondnon çanta ve aksesuar bayiliği almak istiyorsanız (0212) 516 78 21 numarasından şirkete ulaşabilir ve bayi olma talebinizi iletebilirsiniz. Bu talebinizi ilettikten sonra şirket neler yapmanız gerektiğini sizlere anlatacaktır.

İşte çanta işletmesi açma sürecinde franchise isim hakkı alabileceğiniz şirketler bu şekildedir. Bu şirketlerin isim hakkı bedelinin yüksek olmadığını da belirtelim.